1

Téma: Zamknutá zpátečka Favorit

Nemá náhodou někdo montážní návod zámku ( GUARD ) na zamknutí zpátečky? Je to namontováno ve Favoritu, který jde na sešrotování, tak je toho zámku škoda, je pěknej s dvouma klíčema, je šestistavítkový, překrytý profil. Na klíči je GUARD.

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

2 Naposledy upravil: fisa (16.04.2009 19:06:03)

Re: Zamknutá zpátečka Favorit

Vymontováno , použil jsem kladivo a majzlík.
Favorit/tn_IMG_4766.JPG

Favorit/tn_IMG_4762.JPG

Favorit/tn_IMG_4765.JPG

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

3

Re: Zamknutá zpátečka Favorit

Aáááá, pán je zámkař. Takhle se na zámek musí. smile

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

4

Re: Zamknutá zpátečka Favorit

Už vím co mám udělat až mi někdo zavolá že ztratil klíče od zámku řadící páky lol

http://vlastenci.cz/stah/obr/linky/czech12b.jpg

5

Re: Zamknutá zpátečka Favorit

Budete se divit, ale klíč mám. Je to namontovaný bez zpětného rozebráni. Jsou tam šrouby, ale tvrzený a ještě jim ubrousili hlavy, takže nejdou povolit. Vím, že na autech je slabej plech, takže to bylo nejschůdnější, abych nepoškodil zámek.

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

6

Re: Zamknutá zpátečka Favorit

Tedy tomu se říká fanoušek. Obejde autobazary, uvidí tam Favorit se zámkem řadící páky který ještě nemá ve sbírce, koupí Favorit, vymlátí hlavně bez poškození ten zámek a Favorit někde odhodí. smile A tohle je přístup všech milovníků a sběratelů zámků. lol

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

7

Re: Zamknutá zpátečka Favorit

Ako dlho trvalo, kým si to vybral??

640 KB bude stačiť každému!

8

Re: Zamknutá zpátečka Favorit

Tak 10 až 15 minut, ale jde to zvládnout i rychleji. Nejdřív jsem vzal nůž a začal ořezávat koberec a tu plastovou srajdu, co tam je nanesená při výrobě kastle.

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

9

Re: Zamknutá zpátečka Favorit

A potreboval si aj kľúč?

640 KB bude stačiť každému!

10

Re: Zamknutá zpátečka Favorit

Aa Fíša zde použil Murphy zákon. Co nejde silou, půjde silou ještě větší... Stačila by na to menší řízená nálož... A bylo by to tak za 2 minutky.:cool:

Unleash your skillz

11

Re: Zamknutá zpátečka Favorit

Před měsícem po mě chtěl zákazník to samý. Ještě že sem se na to vybod. Nedaly by se ty šrouby odbrousit malou Dremelkou?

12

Re: Zamknutá zpátečka Favorit

Tomac napsal:

A potreboval si aj kľúč?

Nepotřeboval, ale nebylo to zamčené, a i kdyby, klíče od toho mám dva. Jeden jetej a druhej záložní, ještě nepoužitej.

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

13 Naposledy upravil: fisa (17.04.2009 17:19:58)

Re: Zamknutá zpátečka Favorit

Michal napsal:

Před měsícem po mě chtěl zákazník to samý. Ještě že sem se na to vybod. Nedaly by se ty šrouby odbrousit malou Dremelkou?

To by asi šlo, ale musíš vědět, kde jsou. Jelikož nemám montážní návod, tak jsem to nevěděl, kde a jaký, takže takhle to bylo jednoduší.
Jo a možná by to šlo odvrtat, ale to musím zkusit.

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

14

Re: Zamknutá zpátečka Favorit

Ale keby to je zamknuté a nemáš kľúč, znemožnilo by ti to nejak demontáž?

640 KB bude stačiť každému!

15 Naposledy upravil: fisa (17.04.2009 20:33:11)

Re: Zamknutá zpátečka Favorit

Myslím, že ne. Myslím tuto destruktivní demontáž majzlíkem, možno i rozbruškou. Je jedno, jestli tam je vražená zpátečka a zamčeno. Je tam od řadící páky takové oko, cca průměru 20 - 30 mm ( změřím později ). V tomto oku je nasunut tento zámek ( tělo ). Potom z toho vyjíždí trn cca 12 mm ( taky později změřím ), který zajišťuje řadící páku v poloze zpátečky. Takže pro takovoudle destruktivní metodu, to nemá vliv.

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

16

Re: Zamknutá zpátečka Favorit

Jasné, dík za info. Funkčnosť ako takú poznám - robil som pre Construct cool

640 KB bude stačiť každému!

17

Re: Zamknutá zpátečka Favorit

A podařilo se ti ten zámek otevřít šperhákem?

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

18

Re: Zamknutá zpátečka Favorit

Ještě jsem se o to nepokoušel. Vezmu do Mariánek. Pak mě to budeš moct naučit.

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

19

Re: Zamknutá zpátečka Favorit

fisa napsal:

Ještě jsem se o to nepokoušel. Vezmu do Mariánek. Pak mě to budeš moct naučit.


Temhle zámek pod názvem CONSTRUCT je možné krásně otevřít bumpingem. Můžu to ukázat v Mariánkách

20

Re: Zamknutá zpátečka Favorit

Výborně, už se těším.

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

21

Re: Zamknutá zpátečka Favorit

fisa napsal:
Michal napsal:

Před měsícem po mě chtěl zákazník to samý. Ještě že sem se na to vybod. Nedaly by se ty šrouby odbrousit malou Dremelkou?

To by asi šlo, ale musíš vědět, kde jsou. Jelikož nemám montážní návod, tak jsem to nevěděl, kde a jaký, takže takhle to bylo jednoduší.
Jo a možná by to šlo odvrtat, ale to musím zkusit.

Jestli tomu dobře rozumím ty šrouby jsou zespodu auta?

22

Re: Zamknutá zpátečka Favorit

Ne ze spodu auta jsou matky M6 a překrytý plecem. Zevnitř je plocháč (tedy ploché železo), ale buď jsou ty šrouby navařené, nebo našroubované a pak zabroušené. Ale to by tady mohl říct někdo z montáže. Já to pouze demontoval, sice destruktivně, ale abych nepoškodil mechanismus.

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

23

Re: Zamknutá zpátečka Favorit

fisa napsal:

Ne ze spodu auta jsou matky M6 a překrytý plecem. Zevnitř je plocháč (tedy ploché železo), ale buď jsou ty šrouby navařené, nebo našroubované a pak zabroušené. Ale to by tady mohl říct někdo z montáže. Já to pouze demontoval, sice destruktivně, ale abych nepoškodil mechanismus.

Jo tak teď už mě to je jasný. Dík