1

Téma: EVVA EPS-M

Zdravím,
jak je na tom vložka EVVA EPS-M? moc se tady o ní nepíše a u nás v Brně ji teď mají v akci za 799,- prý je to novinka a tohle je zaváděcí cena, píšou že je to třída 4. Původně jsem chtěl Tokoz Pro 400, ale ten nedělají v rozměru 35/30 a do řady Pro 300 se mi nít nechtělo, tak snad jsem neudělal moc velkou chybu s tímto zámkem.

2

Re: EVVA EPS-M

Tokoz pro je asi nejlepsi vlozka, co se tyka bezpecnosti. EVVA nic moc, ale lepsi nez FAbka...

3

Re: EVVA EPS-M

Tak ta Evva by měla jít otevřít, ale zase tak špatná volba to určitě není.

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

4

Re: EVVA EPS-M

A jak moc "horší" je to EPS proti třeba 3KS nebo ICS?

5 Naposledy upravil: tfuk (02.03.2015 00:22:28)

Re: EVVA EPS-M

ICS mě moc neoslovuje, ve srovnání s 3KS je mnohem snazší. Tady ji borec pickne za 4 minuty, nejkratší čas co jsem viděl u 3KS byl 20 minut out-of-box a 10 minut u natrénovaného kusu. Řekl bych, že ICS je tak na půl cestě mezi EPS a 3KS+, možná blíž k EPS.

6

Re: EVVA EPS-M

Takže i EPS dost slabota podle vás?

7

Re: EVVA EPS-M

Cokoli pod úroveň 3KS.

8

Re: EVVA EPS-M

johnjinny napsal:

Tokoz pro je asi nejlepsi vlozka, co se tyka bezpecnosti. EVVA nic moc, ale lepsi nez FAbka...

Bohužel Tokoz Pro 400 se v délce 30/35 nedělá, ale pořád je EPS-M lepší jak ten Hobes co tam byl od developera :-)

9

Re: EVVA EPS-M

To je v pořádku, zámek "od developera" je z podstaty věci určen k vyhození, tak je škoda tam dávat cokoli kvalitního.

10

Re: EVVA EPS-M

vložka je důležitá ale hlavní otázku bys měl směřovat na komplexní zabezpečení  hlavně dveře sebelepší vložka v papírovejch dveřích je k ničemu  :-D

11

Re: EVVA EPS-M

Od developera jsou tam bezpečnostní dveře takže pohoda jen, chápu dávat do bytu cokoliv dražšího než Hobes by nemělo smysl stejně to všichni po nastěhování vymění tak proč vyhazovat peníze že?

12

Re: EVVA EPS-M

Pokud to máš jen po dobu stavby či rekonstrukce  tak stačí obyčejná  a pak necht si to nájemník vymění dle libosti