101

Re: Únorový sraz fóra (2009)

Předem se všem omlouvám, ale na sraz nebudu moci přijít. Ale nebojte, Gordické uzle pošlu po Íbnovi,aMoren instrukce má... Takže přeji pevné nervy a moc se nevožerte, že jo Fíšo :-). A hlavně foťte, aje se na co dívat...

Unleash your skillz

102

Re: Únorový sraz fóra (2009)

To víš, já budu fotit a plno věcí mi uteče, např. 1 cena v otevírání těch tvejch uzlů. Tak panáček se zalek, jo a kdo bude držet na uzdě mládí , když tam nebudeš s tomahawkem?

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

103

Re: Únorový sraz fóra (2009)

neboj řeknu ibnovi aby ti dal do kebule jednu za me...

Unleash your skillz

104

Re: Únorový sraz fóra (2009)

Tak to sis to zase nějak přizpůsobil svejm pravidlům. Myslím, že to bylo malinko jinak, minule.

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

105

Re: Únorový sraz fóra (2009)

Jinak sraz se přiblížil. Pro ty co to ještě netuší či to přehlédli. Sraz je 28. 2 v Pardubicích. Ulice Štefánikova 1053, od 16:00 hodin do neurčita. Jinak pokud potřebujete ubytování, sehnal jsem tak 5 minut od místa kde budeme ubytovnu za 200,- Kč na noc. Na přespání stačí. Na druhou stranu je tu interhotel, ale ten je za 1200,- na noc. smile Ale včetně snídaně a záchodu se sprchou v místnosti. smile

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

106

Re: Únorový sraz fóra (2009)

Hmmm. Zajímavé, já jsem sehnal nocleh na druhý straně Pardubic. Je to sice zadara, ale aspoň se před spaním provětrám hlavu. Jo a doufám, že to je v tý vinárně vedle co bydlíš. JO???

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

107

Re: Únorový sraz fóra (2009)

jj, akce je v té vinárně jako posledně. smile

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

108

Re: Únorový sraz fóra (2009)

Zhruba před hodinou mi byl zrušen odvoz,tak se modlím, ať něco do soboty rána seženu.Pokud by mi to nevyšlo tak doufám,že bude dokumentace.  sad

...učením k povznesení...

109

Re: Únorový sraz fóra (2009)

To mi nemůžeš udělat. S tebou počítám jako hlavním koněm do soutěže. Už mám pro tebe i diplom. smile Tak přijeď vlakem. Odkud jsi? Můžeš tu i přespat.

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

110

Re: Únorový sraz fóra (2009)

Jsem z Ostravy,ještě jsem to nevzdal pořád kutím jak to udělat hmm abych dorazil.Teda hlavně abych dorazil zpět wink

...učením k povznesení...

111

Re: Únorový sraz fóra (2009)

Z Ostrav jezdil do Pardubic vlak, ale to je tak 10 let stará info.

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

112

Re: Únorový sraz fóra (2009)

njn,jenže když pojedu na 3,tak musím vyjet v 11 a zpět to bude ještě horší.Uvidím,možná se přemluvím.

...učením k povznesení...

113

Re: Únorový sraz fóra (2009)

hellrazorr napsal:

njn,jenže když pojedu na 3,tak musím vyjet v 11 a zpět to bude ještě horší.Uvidím,možná se přemluvím.

28.2.    Ostrava-Svinov     12:10    Vlak EC 234 Detvan
Pardubice hl.n.     14:34
        
Celkový čas 2 hod 24 min, vzdálenost 247 km, cena 307 Kč / 231 Kč (zákaznické jízdné)

Nevím, kde je Ostrava Svinov, ale tohle vypadá docela dobře. smile

114

Re: Únorový sraz fóra (2009)

Ty jo, já to mám sice o cca 100 km blíž, ale trvá mi to stejnou dobu, co tobě. Tak to je asi tím, že k nám žádnej " PACIFIK " nejezdí.

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

115

Re: Únorový sraz fóra (2009)

Takže sděluji první dojmy ze srazu. Opravdu NELITUJI TOHO, ŽE JSEM SE ZÚČASTNIL. Bylo to velice poučné, tolik informací pojmout opravdu je těžké, ale snad mi něco v hlavě zůstane. Kdo nejel, škoda pro něho.

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

116

Re: Únorový sraz fóra (2009)

Krátký souhrn o srazu ať víte oč jste přišli.

Účast: Moren, Íbn, Tomac, Ferda, BKS, Fíša

Trvání: Od 16:00 do rozpuštění v 4:30 cca. Tedy více jak 12 hodin. smile

Občerstvení: Pivka, víno, pár panáků, cola, obří pizzy které se skoro nedali sníst.

Obsah:

- Otevírání visáku vyhrál BKS s naprostou převahou před druhým Íbnem (který to ale zvládl pickgunem) a třetím Fíšou.
- Ukázky rozmanitých zámkových systémů na řezových vložkách - asi stovka jich byla - přednášející Ferda
- Rozborka, sborka - Abloy zámku - Tomac, Cliq - BKS
- Ukázky zámkových systémů BKS
- Vyhodnocení únorové soutěže na Lockpick.cz, kde o první místo bojovali Moren a Ferda a to soubojem vskutku lockpickerským a to otevřením zámku BKS na čas. Vyhrál jsem já s časem 6 vteřin. Ale bylo to o fous. smile
- Prohlížení zajímavých videí a věcí na notebooku
- Ukázky nářadí co kdo měl, zkoušení otvírání Tokozu, povídání o různých systémech.
- Diskuse se většinou pořád točila ohledně zámkařiny co a jak, jak na bumping, ukázky, jak na NZS systém a další.

Prostě super sraz a nelituji žádné minuty strávené s těmi zapálenými lidmi. Díky kluci. smile

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

117

Re: Únorový sraz fóra (2009)

Málem bych zapomněl poděkovat BKS za jeho dárky pro všechny a také musím zmínit Tomaca, který je první zahraniční host našeho srazu. Jel kvůli srazu 12 hodin vlakem ze Slovenska. Měli byste si vzít všichni příklad. smile
Mám tu jednu fotografii bezpečnostního zámku Yale se 6 stavítky, který jsme si na srazu všichni podali a otevřeli. Pro účely focení jsem ho zase picknul a tentokráte za méně než 30 vteřin. (musím si trochu poplácat po rameni, ne? smile

http://www.lockpicker.cz/download/MIX/yale.jpg

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

118

Re: Únorový sraz fóra (2009)

Taky se tímto připojuji s poděkováním všem zúčastněným. Perfektní atmosféra, no prostě pár zapálenejch nadšenců se sešlo a pokecalo. Taky pro všechny zúčastněné  DÍKY

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

119 Naposledy upravil: Tomac (02.03.2009 19:48:18)

Re: Únorový sraz fóra (2009)

Pre upresnenie Morena, ohľadom mojej cesty:
cesta tam - 3h 18min, 292km
cesta späť - 6h 32min, 352km
spolu 9h 50min, 644km s toho vo vlaku 7h 27min

No po ceste späť bol 2,5 hodinový prestup, ktorý neból nikde spomínaný, tak aspoň poznám nočný Břeclav. big_smile

640 KB bude stačiť každému!

120

Re: Únorový sraz fóra (2009)

Zdravím,

sraz byl jednoznačně SUPER až se k tomu dostanu dodám foto.

121

Re: Únorový sraz fóra (2009)

Akorát jsem na srazu nepochopil, proč slečna za barem vzala za své, že nás opije za pomocí pálenky
na kterou by létal i raketoplán.

122

Re: Únorový sraz fóra (2009)

Opravdu lituji, že jsem místo zábavy v Pardubicích musel pracovat.........


_________________________________________
To Sylvester Wöhrle vymyslel Hahnův profil.

123

Re: Únorový sraz fóra (2009)

Moren napsal:

.......jsem picknul a tentokráte za méně než 30 vteřin. (musím si trochu poplácat po rameni, ne? smile


Anti-pick , anti-drill jsi picknul, tak se pochval (nikdo to za tebe neudělá) i když za kolekci zámků a znalosti chválíme,
ale co FAB 1466/38 ? Malá mnodrá mrška big_smilelol

124

Re: Únorový sraz fóra (2009)

Taky díky všem, sraz byl super smile

125

Re: Únorový sraz fóra (2009)

Tak ta malinkatá modrá mrška dala zabrat trošku všem.

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA