1

Téma: kratší strana fab 2020

Nevíte někdo, proč jde vložka z kratší strany picknout podstatně hůře, než z té delší?
děkuji za všechny odpovědi

2

Re: kratší strana fab 2020

Subjektivně se to tak zdát může pokud toho ještě moc odpickováno nemáš, objektivně to pravda není. Ten válec na "kratší straně" může být jen přesněji vyroben nebo méně používán a tedy "méně vykotlán" a z toho plyne horší pickovatelnost.

Hic incipit tragaedia...

3

Re: kratší strana fab 2020

souhlasím...delší se mi pickuje líp,takže to je jen pocit...nebo je tam nějaká anomálie big_smile

...učením k povznesení...

4

Re: kratší strana fab 2020

Jedna strana bývá uvnitř bytu a pokud někdo zámek nezamyká zevnitř tak často, tak z této strany není zámek moc ochozenej. Zatímco z druhé strany se odemyká pořád. Tedy tam je ochozenej.

Má teorie.

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

5 Naposledy upravil: Artifex (08.04.2009 23:40:47)

Re: kratší strana fab 2020

Přesně to jsem myslel tím "vykotláním" big_smile Ach, ten češtin, občas se mnou pláče big_smile

Hic incipit tragaedia...

6

Re: kratší strana fab 2020

Tak ja to ted uplne zvratim, ptz me se vetsinou stava spise opak. Kratsi stranu dam hned a tu delsi az na nekolikatej pokus zprvu.:D

Sem se dava vzdycky neco hrozne chytryho, nejaky poucny motto nebo vyrok. Ale ja vas zklamu, me nic nenapada.
A takovy to "Vy jste pitomci a ja letadlo" nemame mi ponorky zapotrebi.

7

Re: kratší strana fab 2020

Já jsem se na tohle nějak nezaměřoval. Takže nevím. smile Prostě když vložku otevřu, dám ji stranou. Nějak jsem nezkoušel odemykat obě strany.

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

8 Naposledy upravil: Artifex (11.04.2009 00:43:15)

Re: kratší strana fab 2020

No, to já zase zkouším vložky obě strany a na oba směry, ono se to vyplatí, každá strana má jinou nepřesnot takže se pickuje trošku jinak a navíc každý směr(odemykání/zamykání) má jinak obroušená stavítka a prostory pro ně takže je to unikátní. Takhle musíme cvičit my co máme jen pár zámků.

Hic incipit tragaedia...