26

Re: BKS

im_DSC_0082.JPG

Mechatronický systém BKS serie 45 Janus SE

27

Re: BKS

im_DSC_0072.JPG
im_DSC_0073.JPG

Jedna zajímavost, cylindrické vložky FAB 2018 a 2060 vyrobené v Rychnově nad Kněžnou brandované YALE (na tělese i klíči) v originálním balení

28

Re: BKS

No, že se v našich ( českých ) textilkách tkali a šili utěrky, na které se přišívali německé vysačky, na to jsem byl zvyklej, ale todle?

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

29

Re: BKS

Ach jo. Ten Martin mě s těma dvěma kufříkama fakt štve....já je chcííííííííííííí. yikes

Vyměním...třeba za 2018 nebo klidně i Controla v řezu. smile

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

Re: BKS

Ty kufříky jsou opravdu pěkný!   Ve FABu dělají i další značky: BHB, Corbin, Destil, Ivana, Nino, Nemef, Hody, Lips a další.  Ale zrovna YALE nemám.Tak když bude nějaká vložka se značkou Yale volná, rád za něco vyměním. Jinak pod značkou Yale najdete výrobky i dalších firem. Nemám rád to spojování firem, protože se v tom už člověk těžko vyznává.....


_________________________________________
To Sylvester Wöhrle vymyslel Hahnův profil.

31

Re: BKS

Dnes jsem si udělal radost, sehnal jsem visák z dob rakouska uherska (je na něm vyražená rakouská orlice a jméno V.Pecka (možná Pečka). Musím zjistit další info co to je atd.

Nafotím a dám sem.

To schliesszylinder: kouknu doma do sklepa jestli něco nemám dvakrát (Ještě tam mám cca dvě bedny zámků, co jsem měl jako vzorky od všelijakých firem).

Re: BKS

To mi ani radši neříkej /to o těch bednách/!  Visáky značky Pecka bude zřejmě nějaký rakouský erár, kvůli té orlici. Já mám ve sbírce dva takové kousky a samotného by mě zajímalo, kdo je používal.


_________________________________________
To Sylvester Wöhrle vymyslel Hahnův profil.

33

Re: BKS

schliesszylinder napsal:

To mi ani radši neříkej /to o těch bednách/!  Visáky značky Pecka bude zřejmě nějaký rakouský erár, kvůli té orlici. Já mám ve sbírce dva takové kousky a samotného by mě zajímalo, kdo je používal.

A to už jsem část dal Pavlovi. Jenže problém je se knim dostat, a taky najít čas kdy ten sklep přerovnat.

34

Re: BKS

Tak řekni, kdy si můžu vyzvednout klíče ( pokud u sklepa nemáš něco těžce zdolatelného, tak ani klíče nepotřebuju ) a já ti ten sklep uklidím a nic za to nebudu chtít. Dokonce si vezmu i dovolenou. A benzin taky nebudu chtít proplatit.

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

Re: BKS

Ještě jsem si vzpoměl na jednu věc. Dělá se u BKS ještě dvojřadý systém MULTIPIN?


_________________________________________
To Sylvester Wöhrle vymyslel Hahnův profil.

36

Re: BKS

fisa napsal:

Tak řekni, kdy si můžu vyzvednout klíče ( pokud u sklepa nemáš něco těžce zdolatelného, tak ani klíče nepotřebuju ) a já ti ten sklep uklidím a nic za to nebudu chtít. Dokonce si vezmu i dovolenou. A benzin taky nebudu chtít proplatit.

Už se nedělá čekám až z německa dojdou kompletní katalogy na CD

37

Re: BKS

fisa napsal:

Tak řekni, kdy si můžu vyzvednout klíče ( pokud u sklepa nemáš něco těžce zdolatelného, tak ani klíče nepotřebuju ) a já ti ten sklep uklidím a nic za to nebudu chtít. Dokonce si vezmu i dovolenou. A benzin taky nebudu chtít proplatit.

Tak tomu věřím , vem si číslo a stoupni si do fronty lol

38

Re: BKS

Já se hlásil dříve, takže mám určitě jedničku. smile

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

39

Re: BKS

Moren napsal:

Já se hlásil dříve, takže mám určitě jedničku. smile

Pro tebe mám jednu VIP lahůdku za ten krásný visák BKS

40

Re: BKS

Faaaakt. Tak to snad za tebou i dojedu do Prahy. big_smile

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

41

Re: BKS

A co dostanu já za to, že jsem vás tu nějakou dobu neotravoval? big_smile

42

Re: BKS

Něco hned a něco až budeš utíkat big_smile big_smile big_smile

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

43

Re: BKS

Asi ti dáme nějakou obyčejnou 2018 abys ji otevřel a zase o tobě půl roku neuslyšíme. big_smile

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

Re: BKS

Prohrábl jsem sbírku a našel jsem také jeden visák od BKS.  Máš tento typ visáku v tom starém katalogu?
tn_BKS_visák.JPG

_________________________________________
To Sylvester Wöhrle vymyslel Hahnův profil.

45

Re: BKS

Moren napsal:

Asi ti dáme nějakou obyčejnou 2018 abys ji otevřel a zase o tobě půl roku neuslyšíme. big_smile

No jo, věda žere hroznýho času big_smile

46

Re: BKS

BKS napsal:

Nový přírůstek do mé dílničky. cool

Výrobce: CEA italy
Stáří: 14 let
Počet vyrobených klíčů: 0
Cena: neřeknu nechci Vás naštvat smile

im_DSC_0140.jpg

A dnes si jedu pro další lol

Tak to ani neříkej, já ji koupil v roce 1992 za 56 000,- s kodovacím klíčem, abych mohl dělat servisní středisko FAB, to totiž byla podmínka k získání jejich licence. A stále pracuje k mojí plné spokojenosti.

47

Re: BKS

schliesszylinder napsal:

Prohrábl jsem sbírku a našel jsem také jeden visák od BKS.  Máš tento typ visáku v tom starém katalogu?\ntn_BKS_visák.JPG

Pozdě ale přece,
BKS/im_BKS_katalog.JPG

Re: BKS

.....super. Jenom rok a půl, co to je proti věčnosti   lol  ......... A prosím tě, z jaké roku je ten katalog?

Re: BKS

Rád tě zase vidím a doufám, že jsi na mě nezapoměl  big_smile . Na přivítanou ukázka pár BéKáeSek různého stáří ze sbírky

tn_BKS11.jpg




_________________________________________
To Sylvester Wöhrle vymyslel Hahnův profil.

50

Re: BKS

schliesszylinder napsal:

.....super. Jenom rok a půl, co to je proti věčnosti   lol  ......... A prosím tě, z jaké roku je ten katalog?

1938