1

Téma: Ostrava

.

2

Re: Ostrava

Je tady více lidí z Ostravy, připadá mi že je to tady spíš od Prahy na západ, tím pádem je pro mě obtížné dostat se na sraz. Kdyby bylo více lidí z okolý Ost. tak bychom mohli udělat jeden sraz tady. Tak dejte vědět. smile

...učením k povznesení...

3

Re: Ostrava

no já jsem od Ostravy na východ:), asi sem původně neměl být locpicker

4 Naposledy upravil: hellrazorr (02.01.2009 15:56:44)

Re: Ostrava

Nerozumím,jak to ? Orlová,Havířov,Karviná?

...učením k povznesení...

5

Re: Ostrava

no spíš na JV, Frýdek-Místek

6

Re: Ostrava

Tak to je kousek,jak dlouho se věnuješ lockpicku?

...učením k povznesení...

7

Re: Ostrava

ani ne rok, ale mám taky jiné koníčky tak se lockpickingu věnuje jen tak oddechově, ty jsi přímo z ostravy?

8

Re: Ostrava

Jojo jsem z Ostravy, tak to máš asi víc zkušeností než já. Věnuju se tomu ca 2 měsíce, ale asi jsem antitalent. Bez problemu jsem otevřel jen jednu FABku kdykoliv jsem chtěl. Ostatní víceméně náhodou. Navíc, teď se mi tu jednoduchou fabku podařilo zničit. Takže skoro žádné úspěchy hmm. Co ty?

...učením k povznesení...

9

Re: Ostrava

Já taky nejsem žádnej expert, mám doma dvě vložky se kterýma nehnu ani za boha.

10

Re: Ostrava

ale můžu směle říct, že jsem nejlepší lockpicker na vesnici big_smile, a možná i v celém frýdecko-místecku big_smile

11

Re: Ostrava

Není důvod nevěřit... wink

...učením k povznesení...

12

Re: Ostrava

tak sem si dneska rozebral zámek a když jsem viděl jak to tak leží na stole tak sem dostal uplně skvělý nápad vytvořit si cutawayku, všecko sem si připravil promyslel, poměřil, ještě jednou promyslel, pustil se do díla a cele to zmršil sad

13 Naposledy upravil: Gray Fox (25.01.2009 23:27:56)

Re: Ostrava

doufám, že aspoň něco pokutím s tou druhou polovinou, ale asi už na to na dlouho nešáhnu,
EDIT: tyjo, teď sem našel vedle toho zámku mrtvou mouchu, doufám, že umřela stářím a ne smíchy big_smile

14

Re: Ostrava

Tak to nafoť jak se ti to ne-povedlo.

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

15

Re: Ostrava

Zde taky jeden Ostravska big_smile. Vesnice jménem Těrlicko. Taková díra vedle Havířova. Byl bych pro ten sraz v okolí ostravy, alespoň bych viděl jak to dělaj zkušení:) Jenomže většina je opravdu z Prahy, Pardubic a okolí neutral

16 Naposledy upravil: fisa (20.07.2009 21:37:59)

Re: Ostrava

Na Ťerlickou přehradu občas zajedu, ikdyž teď jsem se posunul trošku vejš, zajíždím až do LOMNÉ. Letos tam budu někdy v srpnu. Jinak jezdím ke známým do KARVINÉ.
Nejsem z Pardubic, ( 70 km ), ani z Prahy ( 150 km ) do Karviné - 330 km

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

17

Re: Ostrava

Tak to bychom mohli dát takovej menší sraz ostraváků a těch z okolí. Chtěl bych vidět jak to kutíte big_smile

Mimochodem koupal jsi se v Těrlické přehradé ? ? ? ? big_smile big_smile

18

Re: Ostrava

Ne. Vždycky když sem tam byl, tak byla zima a pršelo. mad

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

19

Re: Ostrava

Tak to buď rád big_smile nechtěj vědět proč je v tý přehradě tolik kaprů big_smile

20

Re: Ostrava

Copak, jsou tam taky nějaký podnikatelé s kolejnicí na zádech?

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

21

Re: Ostrava

No do tý přehrady ustí kanály z půlky Těrlicka big_smile a tak už tam raději nelezu . . .

22

Re: Ostrava

ja sem taky z širšiho okoli osrtavy sem z lodenice u opavy a ten sraz neni spatny napad ja se zatim věnuju tem uplne jednoduchim zamkumktere se daji otevrit obicejnim sperhakem a tak bich chtel videt jak to vipada u tech tezsich zamku

23

Re: Ostrava

A na kerým konci Loděnice bydlíš? Jestli na jednom bydlíš, a na druhým pracuješ, UFF kurňa, pěšky bych to nešel. To je krpál, kam se podíváš.

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

24

Re: Ostrava

Tak co ten sraz ostraváků?

...učením k povznesení...

25 Naposledy upravil: Qwertys (22.07.2009 17:17:00)

Re: Ostrava

Mno já bych šel na 100% pokud nebude škola nebo tak něco. Nic neumím ani moc neznám, takže to chce někoho kdo o tom něco pořádně ví ať nás tam není pět a nekoukáme na sebe big_smile
Jen to někdo musí zorganizovat. Kdo se toho ujme?