26

Re: Moje malá zbírka (Gray Fox)

Tak pánové, spíš to vidím na tu (jak se říká) "ČÍNSKÁ FABKA" ,ale ve skutečnosti to bude ta (nemám možnost nakouknout do katalogu FABu) pověstná 2015 uni, jestli se pletu , tak mi opravte

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

27

Re: Moje malá zbírka (Gray Fox)

no na obalu mám JOBIprofi s.r.o. Velké Meziříčí, jinak ten zub je už tam kde má být

28

Re: Moje malá zbírka (Gray Fox)

No to bude asi opravdu PROFI. smile

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

29

Re: Moje malá zbírka (Gray Fox)

jj to je právě strašně profesionální zámek big_smile, ale myslím, že ten zub pujde otočit u každé vložky, kterou pickneš.

30

Re: Moje malá zbírka (Gray Fox)

Ba přímo musí jít otočit. Jinak bys ten zámek neodemknul. smile Ten ZUB odsunuje závoru u dveří.

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

31

Re: Moje malá zbírka (Gray Fox)

já vím smile, trochu inteligence sem myslím pobral smile, tam je ojeb hlavně v tom, že se ten zámek musí picknout z obou stran a pak tam trochu s tím zubem pošachovat, je to taková malá rubikovka, docela mi trvalo než sem přišel na to jak dát zpět

32

Re: Moje malá zbírka (Gray Fox)

No je to dané mechanismem uvnitř toho zubu, hral jsem si s tím u jednoho Corbina. Je to normální, když to člověk vidí rozebrané, tak je mu to hned jasné proč to tak je, že s tím může manipulovat, pokud má picknuté obě strany.

33

Re: Moje malá zbírka (Gray Fox)

Gray Fox napsal:

není firma mechanimex taky nějaká vzácná? big_smile, mám od ní 2 visačky co jsou staré jak svět
jo a tu hobesku mám od souseda, sem ji kdysi vysomroval a má možna ještě nějaké, tak je zkusím kdyžtak povyměňovat

No kdyby se ti to povedlo, měl bych také zájem vyměním za jikné

34

Re: Moje malá zbírka (Gray Fox)

Gray Fox napsal:

no pravě, že tam ten klíč být nesmí,, to jakože sem ji konečně picknul

A kdo ti řekl, že tam nesmí být klíč ? Může být i otočený ale nebudeš ovlkádat zub:lol:

35

Re: Moje malá zbírka (Gray Fox)

tak to vypadá blbě, jednu hobesku mám já a ještě jednu má soused na venkovních vrátkách a ona tam chudák strádá, už se ho snažím nějakou dobu přesvědčit ať ji vymění a věnuje ale zatím marně