1

Téma: Fab dynamic

Kde se dá sehnat nevyfrézovaný klíč k FAB DYNAMIC mně ho nechtějí prodat v zámečnictví

2 Naposledy upravil: fisa (26.08.2009 16:01:09)

Re: Fab dynamic

Leda bys měl firmu a smlouvu s FAB. Pak si u nich můžeš objednávat uzávěry na DYNAMIC. Ale prázdnej? To nevim, že by nabízeli. na řezání DYNAMICu musíš mít jinou mašinu, nestačí ti běžná kopírka.
z katalogů FAB
Distribuce klíčů: řízená smluvní distribuce klíčů
Kopírování klíčů: právní ochrana proti neoprávněnému kopírování klíčů

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

3 Naposledy upravil: fisa (26.08.2009 16:11:59)

Re: Fab dynamic

no jo, ale von chtěl prázdnej. Ikdyž ten bok by šel frézkou na autoklíče.

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

4

Re: Fab dynamic

no já taky né.

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

5

Re: Fab dynamic

Samotný klíč Dynamic nekoupíš , každý klíč je evidovaný podle karty a nelze prodat prázdný. Takže v klíčařství Vám ho neprodají bez karty a bez vyřezaní. klíč dostávají jen smluvní partneři a klíče jsou přísně evidované. I pokažený klíč musíš při kontrole vrátit. Dost si zakládají na licenci a na tom, že se tyto klíče nedají udělat bez karty. Za porušení jsou sankce a ztráta licence. Aspoň to tak bylo když jsem pro Fabku pracoval.Ještě na začátku 90 let to tak chtěli i u klíčů 2018.Takže mám doma několik sešitů s číslem klíče a podpisem zákazníka.

6

Re: Fab dynamic

To je škoda a neprodávají už s tím vyfrézovaným bočním rýhováním.

7

Re: Fab dynamic

Umíš číst? tedle klíč ti nikdo neprodá. Tak kup zámek s kartou a klíčema, a pak si přikup klíče, ale stejně ti nikdo prázdnej neprodá!

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

8

Re: Fab dynamic

Odlitek je prodáván servisním střediskům už s vyfrézovaným bočním rýhováním, to se totiž nemění a jsou u všech odlitků pevné a stejné.

9

Re: Fab dynamic

No řekl bych že se mění, já mám asi 3 druhy na sériové (nesystémové)

http://vlastenci.cz/stah/obr/linky/czech12b.jpg

10

Re: Fab dynamic

Longer377 napsal:

No řekl bych že se mění, já mám asi 3 druhy na sériové (nesystémové)

 
Dík a já myslel, že jsou stejné možná proto.že jsem jich viděl jen pár kousků. Možná to mají jako rozlišení bubínků.

11

Re: Fab dynamic

No já si to taky myslím že to budou mít jako náhradu profilů smile

http://vlastenci.cz/stah/obr/linky/czech12b.jpg

12

Re: Fab dynamic

mirkopirko napsal:

Odlitek je prodáván servisním střediskům už s vyfrézovaným bočním rýhováním, to se totiž nemění a jsou u všech odlitků pevné a stejné.

Myslím, že se mýlíš, protože Dynamic má cca 150 druhů bočních drážek wink

13

Re: Fab dynamic

No já zatím neměl moc těchto vložek a ty co jsem měl měly stejný profil. Jinak tomu celkem věřím, ale zase tak moc jich nebude, Počítám tak 10 druhů. Zatím jsem nikde nenašel kolik jich FABka vyrábí.

14

Re: Fab dynamic

Longer377 jak to vypadá s těmi kroužky a pérovkami, už se ví cena? Přibral bych ještě 50 pérek pod kolíky a 20 pérek pod spojku