1

Téma: Zámek z telefoní budky

Zdravím, chtěl bych se zeptat jaký zámek se nachází v telefoních budkách popř. jestli někdo vlastní. Děkuji za jakékoliv info.

2 Naposledy upravil: fisa (27.08.2009 18:30:15)

Re: Zámek z telefoní budky

Se podívej do katalogu FAB, průmyslové zámky, tam bys ho měl najít.

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

3

Re: Zámek z telefoní budky

Žeby někdo chtěl vykrádat telefoní budky? big_smile Jinak telefoní budky mají Abloye smile Teda aspoň v Plzni cool

http://vlastenci.cz/stah/obr/linky/czech12b.jpg

4

Re: Zámek z telefoní budky

hh, lepší je vykrást automat na plyšáky a pak tam ty prachy nacpat zpátky a zkusit něco vytáhnout wink

5

Re: Zámek z telefoní budky

Já tedy nevim, co maj v Plzni, ale telefoní automat na mince, to jsem už dlouho neviděl. Ten u nás je na karty, a zámek je v tý spodní části ( asi kabeláž ) a je to zamčeno ( aspoň to tak vypadá, blíže sem to nezkoumal ) FAB 2033, nebo podobná.

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

6

Re: Zámek z telefoní budky

Díky za odpovědi. Potěšili by mi nějaké linky popř. fota. Žádné vykrádání nehodlám. Jen tady je opuštěná budka s utrženým sluchátkem. Tuším že je i odpojená. V takovej uliččce tady. Jsem to chtěl zkusit otevřít. Má zámek na pravém boku.
Jinak automaty.. Máme tu takovej podnik. Kde je vše v rozpadu. Občas když tam jdem tak otevřu kulečník (kryt koulí) a tam jen ručné sklápím klapku. Takže hrajem celej večer zadara. Ještě jsem nezkoušel otevírat mincovník. Ale tuším že je to na žetony... Ale jsou tam i šipky a tam jsou malinké zámečky ale to je o průser...

7

Re: Zámek z telefoní budky

No uvás možná ale u nás všechny na mince maj abloy... Na mince zde zůstavají kvůly cizincum atd máme kombinovaný na mince i karty smile

http://vlastenci.cz/stah/obr/linky/czech12b.jpg

8

Re: Zámek z telefoní budky

Dík za rady. Každopádně mi zde stále máme ještě starší typy telefonních automatů.. Je tam klasickej zámeček. Ale abyste neřekli že jsme zaostalí, tak je tu převaha novějších na kartu, i na mince. Ale furt se zde objevují i starší.