1 Naposledy upravil: ckoro (25.09.2009 20:38:37)

Téma: Vložka otevřená do 2 sekund

Podle mě je to čínská hodně nepovedená napodobenina Mul-t-locku která jde otevřít šroubovákem kterým začnete tlačit na cylindr a ty stavítka zůstanou dole dostal jsem ho od strejdy prý je rozdávali na nějaké reklamní kampani tak jsem zvědav který blb by si tohle dal na jakékoliv dveře.Tady je video abych vám ukázal jak se jednoduše otevírají zámky bez planžet smile smile (video je v WMV takže by to měl přehrát windows media player kdyby vám to nešlo tak napište)-
Pick_Mul-t-lock.wmv
A když jsem to konečně rozebral tak jsem se nestačil divit ty bubínky měli vyrobený s ohledem na co nejmenší spotřebu materiálu takže tam měli drážky a když člověk chtěl vytáhnout bubínek tak mu zajeli blokovací kolíky to mezery která je na tom bubínku
A nějak se nemůžu dopočítat stavítek mělo by jich tam být 10 na obou stranách ale já jsem tam našel jenom 8
cina.jpg

2

Re: Vložka otevřená do 2 sekund

Jo tak tomu říkám Hight Security China lock.

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

3

Re: Vložka otevřená do 2 sekund

Přesně tak to je taková žertovná vložka

4

Re: Vložka otevřená do 2 sekund

Kde se něco takového dá sehnat, to je mazec!!!

Hic incipit tragaedia...

5

Re: Vložka otevřená do 2 sekund

Zkus u nějakých veitnamců podle mě to má cenu tak 50,-kč

Re: Vložka otevřená do 2 sekund

A jaká je to značka? Mé oblíbené značky jsou 3M, Laudmann - to jsou opravdu "high security top first cylinder". A ty úplně nejlepší nemají tělo  z mosazi, ale z nějaké slitiny. Dnes jsem byl na vetešárně na Kolbence, a tam jich bylo dost. Tedy těchto "špičkových" vložek. Musel jsem si tam hned i jednu koupit, ta měla značku EXTOL.

7 Naposledy upravil: ckoro (26.09.2009 11:56:26)

Re: Vložka otevřená do 2 sekund

Jakou to má značku nevím už není krabice ale zámky od EXTOLu zejména ty visací mám každý otevřený do 30 sekund.Takže taky nic moc ale za tu cenu

8

Re: Vložka otevřená do 2 sekund

Veľmi dobré ako záslepka zadlabacieho zámku. smile

640 KB bude stačiť každému!

Re: Vložka otevřená do 2 sekund

Ještě malé doplnění k dnešní vetešárně na Kolbence, protože tam měli ještě jeden "top security high cylinder" na důlkový klíč. Prodával ho tam za stovku, tělo bylo z té lehké slitiny a mělo to speciální rozměr. Tvar jako europrofil, ale rozměry 28,5 mm /europr. 33 mm/,  15 mm /europr. 17 mm/ a 9 mm /europr. 10 mm/. Teď si představte, že si to koupí nějaký důvěřivý člověk a zkusí si to namontovat.  Schválně jsem se ptal prodejce, zda je to klasická vložka. Samozřejmě se mi dostalo ujištění, že ano, ale že prý bude problém pouze s přiděláním klíčů.

A ten EXTOL je také dobrý. Normálně se prodává v obchodech Madal Bal tato vložka s tělem z mosazi a s vodorovným logem, tato vložka je však z lehké slitiny a má svisle napsano Extol. Obě vložky mají profil X 10.

10

Re: Vložka otevřená do 2 sekund

myslím, že takový vídávám u jednoho prodejce v polsku, příště si ho vezmu s sebou a očekuju smile