51

Re: BKS

schliesszylinder napsal:

Rád tě zase vidím a doufám, že jsi na mě nezapoměl  big_smile . Na přivítanou ukázka pár BéKáeSek různého stáří ze sbírky\tn_BKS11.jpg

které z nich máš v řezu ? Jinak mám tu nějaké zbytky od BKS, kulatou vložku k přídavnému zámku atd.odpoledne nafotím.

Re: BKS

Děkuji za to info ke katalogu. Domníval jsem se, že je to "starší" visák, ale tyto visáky se určitě vyráběly po delší dobu. Jinak jsem dám fotky ještě dvou visáků, zda budou také v tomto katalogu.

Posílám ti zprávu do osobních - nechci "zaplevelovat" vlákno technickými podrobnostmi  big_smile  k ségrovkám.......

53

Re: BKS

schliesszylinder napsal:

Děkuji za to info ke katalogu. Domníval jsem se, že je to "starší" visák, ale tyto visáky se určitě vyráběly po delší dobu. Jinak jsem dám fotky ještě dvou visáků, zda budou také v tomto katalogu. \n\nPosílám ti zprávu do osobních - nechci "zaplevelovat" vlákno technickými podrobnostmi  big_smile  k ségrovkám.......

na ty ségrovky se podívám, a ten katalog nějak postupně naskenuju a pošlu má asi 50 stran a je v perfektním stavu

54

Re: BKS

BKS/im_wc.jpg

jedno speciální provedení vložky BKS do záchových dveří včetně signalizace obsazeno, volno  lol

55

Re: BKS

Ta signalizace je fakt zajímavá. smile

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

56

Re: BKS

BKS/im_IMG_0064.jpg

Tak další kříženec, visací zámek z produkce firmy Abloy, brandovaný FAB a osazen cylindrickou vložkou FAB Dynamic

57

Re: BKS

Tak tohodle FEŠÁKA mám taky smile

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

58

Re: BKS

BKS napsal:

BKS/im_IMG_0064.jpg\n\nTak další kříženec, visací zámek z produkce firmy Abloy, brandovaný FAB a osazen cylindrickou vložkou FAB Dynamic

Jedná se o visací zámek oznyčený  2414H verze s vložkou Dynamic nebo 1400H/1401H verze s vložkou 2060.
Docela často byly používány v SGHK. Po nástupu nové  řady visacích zámků se tělesa Abloy přestali používat.

BKS/im_2413.jpgBKS/im_2413_1.jpg

Toto těleso se dá osadit vložou Abloy, ASSA (takový  ten sněhulák, nevím jestli znáte) nebo jakoukoliv s europrofilem.

59

Re: BKS

Taky ho mám. smile

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

60

Re: BKS

Jeden američan křížený s němcem  lol 

im_DSC_0034.JPG

61

Re: BKS

im_DSC_0077.JPGim_DSC_0078.JPG

Luboši, tak ten Vachette je Radial, pokud nemáš tak ti ho přenechám.

62

Re: BKS

A tohle asi poznají všichni  big_smile

im_DSC_0062.JPG

Re: BKS

Kaba  tongue , ale nepoznám přesný model. Tu Vachettku ještě nemám - díky předem.

64

Re: BKS

Máš podezřele zajímavé kousky. smile

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

65

Re: BKS

Moren napsal:

Máš podezřele zajímavé kousky. smile

sem tam se něco zajímavého najde  cool

66

Re: BKS

schliesszylinder napsal:

Kaba  tongue , ale nepoznám přesný model. Tu Vachettku ještě nemám - díky předem.

jj není problém máš jí u mě i s kartou a 4 klíči včetně krabičky  wink

67

Re: BKS

BKS/im_bks_1.jpgBKS/im_bks_2.jpg

A nyní jeden visák BKS současné produkce osazen půlvložkou serie 31, povšimněte si těsnících gumiček na třmenu, po uzamčení třmenu zapadají až do tělesa zámku tak že z pohledu funkčnosti o 100% lepší řečení než u FAB zámků v úpravě 3H

68

Re: BKS

A aby tu nebylo tak mrtvo, jedna hádanka. Z čeho jsou tato střeva?
BKS/tn_IMG_0097.jpg

Nechal jsem na fotce jednu velkou nápovědu  lol

Re: BKS

....... já vím, z nějakého BKS  lol

70

Re: BKS

To bude nějaký bubínkáč a ta pružinka nahoře ta to uzavírá, že? Ale je divné ta délka blokovacích kolíků a stavítek.

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

71

Re: BKS

schliesszylinder napsal:

....... já vím, z nějakého BKS  lol

BKS to není  yikes

Re: BKS

.......další pokus  tongue  Assa

73

Re: BKS

schliesszylinder napsal:

.......další pokus  tongue  Assa

Tentokráte správně jedná se o ASSA Twin combi smile

74

Re: BKS

hmm, tak to jsem taky profláknul smile

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

Re: BKS

,,,,já vím,  lol  jsem dobrej. Ale hledal jsem ty /dost atypický stavítka/ ve svých podkladech hodně dlouho, než mě napadla ASSA.