1

Téma: Jak odemknout FAB2018 v R1 a pridavny GUARD 550 ?

oboje zakoupene v breznu 2011, takze bumping asi nepujde
co nejakej pig gun ?

dik

2

Re: Jak odemknout FAB2018 v R1 a pridavny GUARD 550 ?

Gun je je obdoba bumpingu a nové zámky mají už proti bumpingu dobrou ochranu. Takže jedině pickováním.

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

3

Re: Jak odemknout FAB2018 v R1 a pridavny GUARD 550 ?

Moren napsal:

Gun je je obdoba bumpingu a nové zámky mají už proti bumpingu dobrou ochranu. Takže jedině pickováním.

to jsem v haji
bejvalka vymenila bez varovani a vysvtleni zamky a jaksi zapomnela, ze jsem byt vybavil od podlah az ke stropu
kdyz jsem tam chtel jit v jeji pritomnosti, tak mne samozrejmne nepustila
tak jsem privolala policii, ukazal jim doklady opravnujici mne ke vstupu a kdyz jsem chtel jit dovnitr, tak mne 2 fizlove normalne napadli a vyhodily z predsine ven
takze zamecnik mi nepomuze, protoze ten k tomu chce policii a ta funguje jako soukroma ochranka jedne chamtive mrchy
kdyz dvere vypacim, tak to uslysi sousedi. kteri zase zavolaji tu samou policii, protoze bejvalka sousedum s namocenym kapesnikem v ruce srdceryvne  vypravela, ze jsem ji pry napadl ...

4

Re: Jak odemknout FAB2018 v R1 a pridavny GUARD 550 ?

Tak to buď rád, že v tom bytě ještě něco je. Bratranec má sice byt, může do něj vstoupit ( protože má klíče ) ale zámky tam jsou jaksi k ničemu, nejsou tam ani vodovodní baterie, vypinače, zásuvky, a vůbec, holobyt, ani kotel tam néjni, takže se tam ani bydlet nedá.
Ty se aspoň můžeš obrátit na soud o předběžné opatření. Ale v tom případě mého bratrance to je jiná, prej tam nikdy nic nebylo a má na to svědky.
Takže si holky můžou podat ruce

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

5

Re: Jak odemknout FAB2018 v R1 a pridavny GUARD 550 ?

fisa napsal:

Tak to buď rád, že v tom bytě ještě něco je. Bratranec má sice byt, může do něj vstoupit ( protože má klíče ) ale zámky tam jsou jaksi k ničemu, nejsou tam ani vodovodní baterie, vypinače, zásuvky, a vůbec, holobyt, ani kotel tam néjni, takže se tam ani bydlet nedá.
Ty se aspoň můžeš obrátit na soud o předběžné opatření. Ale v tom případě mého bratrance to je jiná, prej tam nikdy nic nebylo a má na to svědky.
Takže si holky můžou podat ruce

ni to jsi mi moc nepomohl :-)

ja ma byt kompletne vyfoceny a natoceny na kameru
bejvalka tam bydli ty veci uziva a nepopira jejich existenci
akorat samozrejmne tvrdi, jak na vsechny prispela atd.
ovsem jedina vec, do ktere za 14 let naseho vztahu investovala vice nez par stovek byly silikonove kozy

vydel jsi pruzkum duveryhodnosti soudu a policie ?
k soudu jsem to samozrejmne dal, ale jejich rychlost vsichni zname a zase bude potreba asistence te SAME policie a jsem tam, kde jsem byl

pokud je tu nekdo z olomoucka, kdo by mi to otevrel, budu mu vdecny a nechci to zadarmo
samozrejmne doklady, vcetne dokumentu od statniho zastupce, ze mam na byt a veci narok mu mohu ukazat

p.s.
buhuzel jsem krome R1 na dvere vylil futra betonem a dvere zabezpecil proti vysazeni :-(

6

Re: Jak odemknout FAB2018 v R1 a pridavny GUARD 550 ?

Nedestruktivně tohle bude na dost dlouhou dobu.

Já se naštěstí pojistil a nechal manželku podepsat předmanželské papíry, že vše patří tomu na koho je to napsané, tedy z 90% na mě. smile Tohle by mě potkat nemělo.

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

7

Re: Jak odemknout FAB2018 v R1 a pridavny GUARD 550 ?

1. neni to NASTESTI manzelka
2. po bitve je kazdy generalem a rady co udelal nekdo jiny, nebo jak to udelat priste jinak a pod. jsou mi na nic
3. tak to proste vylomim, jenze mechaniku zamku bez vytazeni FAB-ky nevymenim a tim padem nezabranim policajtum vstupu do bytu
ale treba stacim aspon najit pas a jine dokumenty

8

Re: Jak odemknout FAB2018 v R1 a pridavny GUARD 550 ?

jak vyndat FAB-ku ze zamku bez klice ?
dik

9

Re: Jak odemknout FAB2018 v R1 a pridavny GUARD 550 ?

Pustit se do ní s planžetama.

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

10

Re: Jak odemknout FAB2018 v R1 a pridavny GUARD 550 ?

to pripada v uvahu pro cloveka, ktery ma nejakou praxi  v tomto oboru
to ale bohuzel neni muj pripad

11

Re: Jak odemknout FAB2018 v R1 a pridavny GUARD 550 ?

Vložka FAB2018 by měla jít poměrně snadno otevřít planžetama, R1 není zase takova prekažka. To samé Guard 550 je tam pár nástrah, ale nejsou překažkou k otevřeni, malinko trpělivosti a obě vložky by měli zručnému locpickerovi jít otevřít do 15 ti minut.

12

Re: Jak odemknout FAB2018 v R1 a pridavny GUARD 550 ?

trpelivost mi dosla
pajcr to vyresil ...

13

Re: Jak odemknout FAB2018 v R1 a pridavny GUARD 550 ?

Taky řešení.

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg