1 Naposledy upravil: praalien (08.08.2009 18:27:14)

Téma: homemade napínáky

Je to kravina ale musim se pochlubit :-)

Zase sem lehce rozšířil nádobíčko , dost sem postrádal krátký napínáky a zjistil že to neni vůbec těžký vyrovit a to ani ty překroucený :
http://img212.imageshack.us/img212/660/napnky.png

Jo opět jako u všeho, kdyby někdo chtěl neni problém vyrobit . Je to korunová záležitost. wink (ICQ : 209 670 830

2

Re: homemade napínáky

Nejen napínáky, ale i obal máš dobře ušitý. Sám nebo?

3

Re: homemade napínáky

jj obal sem si dělal taky sám . ale je to takový ...mno odpovídá to tomu že sem měl šicí stroj v ruce poprvé . ty švy nejsou úplně dokonale rovný no :-) ale díky:)

4

Re: homemade napínáky

Moc tady tomu ještě nerozumím, můžu se tě prosím zeptat, na co jsou 2 stejny napínáky? (pokud teda stejny jsou)

"Člověk musí být debil, aby ho jiní neoznačovali za debila..."

5

Re: homemade napínáky

Asi bude rozdíl v tloušťce, nebo v šířce, možná i hloubka by nebyla k zahození jiná big_smile

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

6

Re: homemade napínáky

Právě že vypadají úplně stejně. Já mám napínáky 2 - širší a užší

"Člověk musí být debil, aby ho jiní neoznačovali za debila..."

7

Re: homemade napínáky

já jich mám malinko víc, a dokonce tady tenkrát padlo že to někdo vybrousil z IKEA univerzálního imbus klíče, tak sem to taky skusil, ale je trochu těžší, a brousit celej se mi nechce.

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

8

Re: homemade napínáky

JJ zrovna dneska mi ho známej ukazoval. Z imbusu. Sice to udělal naprd, ale je to dobrej nápad

"Člověk musí být debil, aby ho jiní neoznačovali za debila..."

9

Re: homemade napínáky

Taky raději používám více napínáků. Člověk nikdy neví, kterej se mu bude hodit nejlíp. smile

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

10

Re: homemade napínáky

to praalien
pokud by se mi podařilo doma udělat picky podle šablon,platí ještě nabídka na udělání napínáků?I když 3 roky starý odkaz nahoře big_smile big_smile

11

Re: homemade napínáky

Ty by jsi chtěl udělat napínáky? Pokud uděláš picky tak napínák pro tebe nebude žádný problém jen to ohneš do pravého úhlu a je to smile smile smile

12

Re: homemade napínáky

Jak jednoduché big_smile chytrému napověz blbce kopni