1 Naposledy upravil: iprth2748 (17.10.2011 21:56:16)

Téma: číslo klíče

ahojte.mám jednu otázku.mám dvě vložky jednu FAB 2018 a jednu FAB-ku z přídavného zámku.obě mají úplně stejné překryté profily.klíč jedné vložky má číslo 22k 517 a klíč druhé má číslo 20k 517.které z těch čísel hovoří o profilu?oba klíče mají při prvním čísle K a druhé číslo je 517.která část čísla hovoří o profilu?díky moc

2 Naposledy upravil: fisa (17.10.2011 21:59:13)

Re: číslo klíče

22 a 20
( nejedná se ale o č. klíče, ale č. profilu )

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

3 Naposledy upravil: iprth2748 (17.10.2011 22:03:16)

Re: číslo klíče

takže zrovna jsem našel další vložku také s překrytým profilem ale má trochu jiný tvar.na klíči má číslo 24k 5167 zase je tam to K-áčko a první dvě čísla 51

4 Naposledy upravil: fisa (17.10.2011 22:11:15)

Re: číslo klíče

Profil máš 24
( nevim už co to znamená, někdo mi to vysvětloval, ale asi to nebylo podstatné, tak si to už nepamatuju, teď poslední výroba byla tuším C )
a to číslo ( většinou 3 místné ) značí č. zakázky při výrobě, takže není vůbec podstatné.
Takže tě zajímá jen číslo uvedené na začátku.

http://forum.lockpicker.cz/viewtopic.php?id=69

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

5 Naposledy upravil: iprth2748 (17.10.2011 22:15:36)

Re: číslo klíče

ok díky

6 Naposledy upravil: fisa (17.10.2011 22:18:22)

Re: číslo klíče

Určitě nemáš pravdu. Zkus tedy klíč s označením 20 vsunout do vložky do který jde ten 22
( snad by eventuelně mohlo jít když dudou mít malé rozdíly uzávěru, klíče hodně jeté a ještě  dost hluboké ( tak 1 - 3 ) zuby uzávěru.)
Mě se povedlo narvat klíč od bytu, do zák. profilu, ale jen do půlky, takže pilník slavil úspěch a klíč, který nelze sehnat bez smlouvy s FABem, jsem doupravil z 22 profilu.


AHA, JÁ NEŽ DOPSAL ODPOVĚĎ, TYS TO STIHL UPRAVIT A PŘEPSAT.

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

7

Re: číslo klíče

nepřebírali se zde i profily jiných značek např. Hobes a pod.
mám jednu vložku od Hobes-u s originálními klíči ale na klíčích není žádné číslo mám i vložku YETI a ani na tom orig. klíči není číslo

8 Naposledy upravil: fisa (17.10.2011 22:35:38)

Re: číslo klíče

tam bejvaj takzvaný EUROPROFILY.
ale o tom by ti vice řekl LONGER

kdyžtak si vytiskni ty profily a zkoušej porovnávat, čemu by to mohlo bejt podobný

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

9 Naposledy upravil: iprth2748 (14.11.2011 17:48:05)

Re: číslo klíče

ahoj.neví někdo náhodou jaký je toto profil klíče?

http://forum.lockpicker.cz/userdata/iprth2748/fotky/im_ABCD0008.JPG

díval jsem po všech stránkách s profily co tady na fóru jsou ale tento nebyl nikde

10

Re: číslo klíče

Je to zákaznický profil, sice nevim označení, ale stejně na to klíč neseženeš

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

11

Re: číslo klíče

čili zákaznických profilů je více druhů nebo jen tento jeden konkrétní? jinak četl jsem něco o nich a že prý označení zákaznického profilu není jen tak snadno dostupné čili kopírovat se prý dají jen pokud máš originální bezpečnostní kartu a předpokládám že tyto vložky jsou také o něco dražší

Re: číslo klíče

já mám tento profil označen jako profil 0101, ale nevím, zda je to správně  tongue

13 Naposledy upravil: iprth2748 (15.11.2011 19:07:15)

Re: číslo klíče

našel jsem další zajimavý profil který jsem nikde nenašel.i tento je zákaznický?

http://forum.lockpicker.cz/userdata/iprth2748/fotky/im_ABCD0009.JPG

Re: číslo klíče

Nee, to je obyčejný profil, buď č. 6 nebo 7.

15

Re: číslo klíče

zajímavé.v seznamu píší profily až od 8

Re: číslo klíče

cool  To jsou staré profily, které se už nedělají....

17

Re: číslo klíče

Jó, kdyby se ještě dělaly, to by se to pickovalo. smile

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

18

Re: číslo klíče

Sice už se nedělájí, ale ve dveřích je lidi mají furt. A někteří ještě říkají že tam bylo napsany bezpečnostní big_smile

"Člověk musí být debil, aby ho jiní neoznačovali za debila..."

19

Re: číslo klíče

škoda že nemám tyto starší profily ve sbírce.dnes se už zřejmě sehnat nedají nebo se mýlím?
kdyby tudy nikdo nechodil tak bych ho picknul a vytáhl ven do mé sbírky.
ale protože tam denně projdou stovky lidí tak je to nemožné...

20

Re: číslo klíče

iprth2748 napsal:

škoda že nemám tyto starší profily ve sbírce.dnes se už zřejmě sehnat nedají nebo se mýlím?
kdyby tudy nikdo nechodil tak bych ho picknul a vytáhl ven do mé sbírky.
ale protože tam denně projdou stovky lidí tak je to nemožné...

Esi ti o něho tak jde, tak to zkus v noci

"Člověk musí být debil, aby ho jiní neoznačovali za debila..."

Re: číslo klíče

V bazarech najdeš spoustu starých FABek za pár korun, to není problém.

22 Naposledy upravil: iprth2748 (16.11.2011 21:34:29)

Re: číslo klíče

no tak nakolik je tam ten zámek už dobrých 6 let a prší tam na něj tak to bych zřejmě musel použít dost velké násilí abych ho vytáhl ze dveří ven nakolik je to celé rezavé.mně je to v podstatě jedno jen bych chtěl mít ve sbírce i starší profily ale když se nedá tak se nedá wink

jinak v těch bazarech se prodávají již použité zámky?a když ano tak mi to připadá trochu divné vždyť nač by někdo prodával použitý zámek?

23 Naposledy upravil: Dr.DOX (16.11.2011 22:06:27)

Re: číslo klíče

Já mám 4 vložky. Mohly by tam být stary profily. Mohl bych ti poslat výměnou za jinou wink
Mám jednu neoznačenou a 3 fabky - X1, E4, V2 - nevim esi se z toho dá vyčíst profil
Měly by to být profily 83, 11, 8, x12 http://forum.lockpicker.cz/viewtopic.php?id=69

"Člověk musí být debil, aby ho jiní neoznačovali za debila..."

24

Re: číslo klíče

Ve velkoobchodu už neseženeš jak vložky, tak ani bubínky starší řady to je např: 8,9, atd. Už vedou jen ty novější hranatý profily s tím X na konci

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

Re: číslo klíče

V bazarech přece seženeš všechno smile . Občas tam narazíš i na nové zámkové vložky za 1/2 či méně ceny než v obchodě.