26

Re: sraz LOCKPICKERŮ

Promiň, nevšim jsem si datumu. Ale rád bych se na nějaký sraz podíval, nikdy jsem tam nebyl. Jsem od Nové Paky, tak bych uvítal něco kolem . Do Prahy je to pro mne daleko. Tak díky a budu se těšit na další zprávy. Ahoj

27

Re: sraz LOCKPICKERŮ

Fíšo nevim jak to stihnu ale chtěl bych teď v únoru udělat nějaký sraz nevím ještě termín ale dám ti vědět a pak další a to už v našem novém středisku ten únorový bych nazval sraz přátel a příznivců lockpickingu se zaměřením fakt jen na vložky a autozámky co do nich strakat a jak co funguje a co ne. Ten kdo zůstane i déle stím můžem probrat i čipování klíčů s předvením zařízení od 3 výrobcu.Dále nějaká ty videa a prodejce kde toto sehnat.Druhý sraz jen pro lockpickery a to trochu v širším měřítku i s destrukcí atd.Můžem předvést i nejmodernější stroje na klíče jak zubaté tak drážkové jak lze udělat klič dle fotky aj.Dále můžem předvést gravírovací stroje Laserové i mechanické (můžem vám třeba popsat nástroje atd.
čus Dan

28

Re: sraz LOCKPICKERŮ

Kde by to mělo asi být a jaké by bylo vlézný?
A něco kole Brna by se nedalo udělat?

29

Re: sraz LOCKPICKERŮ

nissei napsal:

Fíšo nevim jak to stihnu ale chtěl bych teď v únoru udělat nějaký sraz nevím ještě termín ale dám ti vědět a pak další a to už v našem novém středisku ten únorový bych nazval sraz přátel a příznivců lockpickingu se zaměřením fakt jen na vložky a autozámky co do nich strakat a jak co funguje a co ne. Ten kdo zůstane i déle stím můžem probrat i čipování klíčů s předvením zařízení od 3 výrobcu.Dále nějaká ty videa a prodejce kde toto sehnat.Druhý sraz jen pro lockpickery a to trochu v širším měřítku i s destrukcí atd.Můžem předvést i nejmodernější stroje na klíče jak zubaté tak drážkové jak lze udělat klič dle fotky aj.Dále můžem předvést gravírovací stroje Laserové i mechanické (můžem vám třeba popsat nástroje atd.
čus Dan

Tak to se těším big_smile

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

30

Re: sraz LOCKPICKERŮ

Ne ne rozhodl jsem se tyto srazy dělat u nás v Mostě nehodlám vozit přípravky a stroje po republice nejsme putovní výstavka.Pokud se chceš něco přiučit či osahat nebo zdokonalit se musíš do toho něco investovat mi jsme sbírali informace cca 14 roků a stálo nás to taky dost peněz a času.Pokud si jen příznivec lockpickingu nebo živnostník vlezné bude cca 250 až 300 kč v tom bude samzořejmě i občerstvení jako káva nealko a nejaký ten dlabanec zdarma.Osaháž si přípravky  ukážem ti co a jak se snimi dělá  a pustímě nějaké to video seznámíš se se spousty zajímavími lidmi pokud dorazí Lockpickeři z asociace mají vše zdarma tedy cestu si musí holt zaplatit sami.Zatím fakt nevím termín ale chci tako akce opakovat a rozšířit je i informace a ukázky elektromechanických zabezpečení (čipy,biometrika,RFID karty a o různé typy zámků samozamykací elektromotorické pistonové a magnety ne klasické bzučáky.Dále máme novinku zámky ovládané GSM a kamerové systémy)
V budoucnu i montáže těchto prvků a dveří či zárubní.

31

Re: sraz LOCKPICKERŮ

Tak to se taky hlasím kdy to bude.

32

Re: sraz LOCKPICKERŮ

jj, půjde-li to, budu tam taky. smile

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

33

Re: sraz LOCKPICKERŮ

jsem nováček, ale rád bych se také zúčastnil srazu, kdyby byl někde kolem Hradce Králové, mohl bych?

34

Re: sraz LOCKPICKERŮ

Srazy už se na Pardubicku a Hradecku už moc nedělají. Myslím občas Praha a pak okolo Mariánských lázní.

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

35

Re: sraz LOCKPICKERŮ

Připravujeme v Brně - je ještě zájem?