1

Téma: Prosím o radu

Dobrý večer.
Potřeboval jsem otevřít dveře které jsem zavřel a zapoměl klíč z druhé strany v zámku.Z venku není klika.Picknout vložku bylo velice snadné cca 10 sec.Zkoušel jsem vytlačit klíč jehlou nebo jím pootočit ale to se mi nepodařilo.Na klíči je nápis medos,písmenko m je jako dvě d zrcadlově proti sobě.Hledal jsem na internetu dost dlouho nějaké informace o vložce nebo výrobci tohoto názvu ale nic jsem nenašel.Potřeboval jsem zjistit zda se dá klíč vystrčit jehlou.Osobně si myslím že se jedná o nějakou čínu.Prosím poraďte o jakou vložku se jedná.
Děkuji za odpověď

2

Re: Prosím o radu

No s vytlačením klíče to moc snadné není. Musel by to být hodně starý zámek. sad Dveře jsou jen zabouchnuté? To by pak bylo jednodušší přes střelku než přes zámek. Pokud jsi nechal klíč uvnitř, tak předpokládám že jsi dveře jen zabouchl. Tak by stačilo tenkým plastem zatlačit na střelku dveří a otevřít.

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

3

Re: Prosím o radu

Pokud nejsou zamčené tak doporučuji otevřít přes střelku jak radí Moren Plastovou kartou nebo plechem.Pokud je to krátká vložka  30x35 a je to zamčené stačí použít tu nejtenčí jehlu na špíz picknout vložku strčit jehlu do bubínku a pomalu otáčet a tlačit na jehlu až se zarazí otáčet až do polohy kdy půjde klič povystrčit

4

Re: Prosím o radu

Díky za rady.
Jsou to plastové dveře.Střelku jsem zatlačil starou platební kartou ale neotevřel.Zachránil mě až kamarád který otevřel
vyklopenou ventilačku a tak se dostal do místnosti.Po otevření dveří byla pod zámkem ještě jedna střelka a nad zámkem také jedna,musel bych tedy odmačknout celkem tři střelky což jsem nevěděl.Ale stále mě zajímá co je to za výrobce vložky.Prosím poraďte.Zkusím vyfotit nápis na klíči a dát foto.

Re: Prosím o radu

Vložka MEDOS je  čínský či nějaký podobnězemový výrobek. Celkem slušné zpracování, ale pouze pět stavítek a základní profil. U nás jsem ho viděl v plastových dveřích, jest-li ho dováží ten výrobce dveří nebo někdo jiný, bůh ví.

tn_MEDOS.jpg

6

Re: Prosím o radu

No klobouk dolu před tvými vědomostmi.Máš naprostou pravdu.Bezpečnost této vložky je ovšem nulová,a tak budu mít další kousek do své sbírky.Jsou to loni dodané dveře a takový šunt.Moc děkuji za odpověď.

7

Re: Prosím o radu

Pokud otvíráš plastové dveře kartou je nutné je projet od zhora dolu pak zjistíš zda tam jsou 3 střelky či jedna a i ty 3 jdou otevřít.

8

Re: Prosím o radu

Jo třema špachtlama