1

Téma: JASO 600 40 TYP3 otvorenie

Ide o starý visiaci zamok ešte z československa (myslím), snažim sa ho otvoriť ale vzhladom na to že o zamkoch tohoto typu na nete som nič nenašiel a čiastočne nechapem principu vyrobil som si taký nastroj aby som molhol každe jedno koliečko vo vnútry alebo ako to nazvať potočiť samostatne len niektore sa vobec nedaju a niektore iba určitý kusok a ine stale dokola. Popri tom som vyrobil platok tvaru toho kluča aky tam bol ale povodny neviem kde je, vyrezal som tie zarezy na tie koliečka ktore sa nedaju pohnuť a teraz sa mi pekne da pootočit ale iba určity kusok a neodomkne sa. Ako to mam otvoriť?? Nechcem ho strihať. Dole je obrazok zamku. Ďakujem

JASO/2014-07-11-522.jpg

2 Naposledy upravil: tfuk (11.07.2014 22:02:52)

Re: JASO 600 40 TYP3 otvorenie

Tenhle zámek se snadno a rychle otvírá tak, že se do klíčové dírky 1-2 mm zasune široký šroubovák, a páčením za to střední víčko vypáčíš ten prstenec okolo. Když budeš trochu šikovný, tak ho moc neohneš, a po drobném srovnání půjde zalisovat zpátky.

3

Re: JASO 600 40 TYP3 otvorenie

Dobre ďakujem skúsim to . No a v podstate robiť to clo som doteraz akurat budem mať lepší prístup. smile

4

Re: JASO 600 40 TYP3 otvorenie

Lepší přístup... ten už není třeba, všechny vnitřnosti pak vysypeš ven :-)

5

Re: JASO 600 40 TYP3 otvorenie

Ahaaa tak potom to je teda dobrý zámok big_smile a dá sa dať do kopy potom hej? smile si vyrobim podla nich ak sa bude dať kľúč naň