1

Téma: Jakou vložku do bytu?

Zdravím všechny, mám dotaz ohledně vložky do bezpečnostních dveří. Jakou byste si koupili ve 4.BT? Máte favorita nebo to je jedno jakou?

2

Re: Jakou vložku do bytu?

EVVA 3 KS

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

3

Re: Jakou vložku do bytu?

dobrá volba

4

Re: Jakou vložku do bytu?

jj, taky ji mám ve dveřích. smile

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

5 Naposledy upravil: tfuk (16.02.2015 18:34:10)

Re: Jakou vložku do bytu?

johnjinny napsal:

...Jakou byste si koupili ve 4.BT? Máte favorita nebo to je jedno jakou?

Určitě ne FAB 1000U4BDNs. Ta je proti vrtání chráněná až až (v těle 3 kalené jehly, v bubínku 11), ale proti vyhmatání či bumpingu je na úrovni FAB 2018 :-( , nechápu jak mohla tu 4. BT dostat.
Tuhle jsem četl na lockpick101: "This (= Abloy Protec plus EVVA 3KS+) is an epic lock combo". (Bylo to v souvislosti se dvěma zámky na jedněch dveřích).

6

Re: Jakou vložku do bytu?

A co Tokoz Pro nebo Tokoz Tech?

7 Naposledy upravil: tfuk (01.03.2015 18:14:48)

Re: Jakou vložku do bytu?

johnjinny napsal:

A co Tokoz Pro nebo Tokoz Tech?

Tokoz Tech??? Zajímavá variace na klasickou pětistavítkovou vložku. Jako špunt do dveří dobrý. Až k tomu začnou dělat ještě bezpečnostní blokovací prvky (např. placatá obdoba RBC kolíku nebo činky), tak se to dokonce dostane na bezpečnostní úroveň FAB 200B :-)) Možná ale bude trochu problém s tím, že by jim pak ta tenká placatá kalená stavítka rychle vydírala měkké zinkové tělo jako pila, takže kdo ví jestli...
Mimochodem, ta kulička na konci stavítka se mi líbí - škoda že si to patentovali, já už ten nápad používám skoro rok a oni si ho teď vyhradili pro sebe, rošťáci...

8

Re: Jakou vložku do bytu?

Ahoj,
připojil bych se s dotaze. Sháním vložku do bezpečnostních dveří (Next, BT4). Uvažuji o Mul-t-lock Interactive nebo MT5, případně nějaké EVVA, které jsou ale o dost dražší. Je mi jasné, že všechny vložky se nakonec otevřít dají, otázka je, jak dlouho to trvá. Další otázka je, jestli zloděj řeší, která 4BT vložka tam je nebo jestli prostě bude hledat spíš jinou cestu než aby se trápil s vložkou. Okna a terasu samozřejmě zabezpečím bezp. kováním a fóliemi.

Díky za názory.

Re: Jakou vložku do bytu?

S bezpečnostními dveřmi a pořádnou vložkou se žádný zloděj nezdržuje, jde jinudy, či spíše jinam. Výběr kvalitních vložek je velký, je to jenom o penězích. Vložka okolo tisícovky celkem stačí, když máš na dražší, tak si ji kup.

10

Re: Jakou vložku do bytu?

Teď jsem zrovna viděl v televizi reklamu a tam říkali, že nejlepší vložka je stěmi křidélky.

11

Re: Jakou vložku do bytu?

za mně multlock interactive mame 2 ks par let a naprosto bezchyby smile

12

Re: Jakou vložku do bytu?

Moravák napsal:

za mně multlock interactive mame 2 ks par let a naprosto bezchyby smile

Vidíš - já kvůli bumpingu jsem ho už před 11 lety vyřadil :-)

13 Naposledy upravil: Pcb (23.01.2017 23:01:51)

Re: Jakou vložku do bytu?

tfuk napsal:
johnjinny napsal:

...Jakou byste si koupili ve 4.BT? Máte favorita nebo to je jedno jakou?

Určitě ne FAB 1000U4BDNs. Ta je proti vrtání chráněná až až (v těle 3 kalené jehly, v bubínku 11), ale proti vyhmatání či bumpingu je na úrovni FAB 2018 :-( , nechápu jak mohla tu 4. BT dostat.
Tuhle jsem četl na lockpick101: "This (= Abloy Protec plus EVVA 3KS+) is an epic lock combo". (Bylo to v souvislosti se dvěma zámky na jedněch dveřích).

Fab1000 (s 5 klici) jde koupit i pod 900,- a EVVA 3KSplus (se 3 klici) stoji nejmene cca 3600,- tedy 4nasobek... Obe maji 4.BT ... Tak jde o to co v byte mam a kolik v penezence mam... A jake kovani...

Bumping? To jako fakt?

14

Re: Jakou vložku do bytu?

Zdravím, nevím zda je toto téma ještě aktivní, ale nechci otevírat nové a tak doufám že zde dostanu snad nějakou odpověď. Navazujeme (jako firma) spolupráci s Mul-T-Lock a koukal jsem na jejich výše zmíněnou vložku MT5+ . Prý se dá dostat do každé vložky a prý je to jen otázka času. Mohl by někdo, prosím sdělit "jakého času" u takové vložky? Nevím, zda takovou vložku vůbec vystavovat na prodej, jestli to bude mít svého kupce a vůbec jak jí prezentovat nejen z pohledu prodeje.
Děkuji moc za jakoukoliv odpověď. Nejsme zde na FB, tak doufám že hejtum a pod se vyhneme. smile

15

Re: Jakou vložku do bytu?

ViLyam napsal:

Zdravím, nevím zda je toto téma ještě aktivní, ale nechci otevírat nové a tak doufám že zde dostanu snad nějakou odpověď. Navazujeme (jako firma) spolupráci s Mul-T-Lock a koukal jsem na jejich výše zmíněnou vložku MT5+ . Prý se dá dostat do každé vložky a prý je to jen otázka času. Mohl by někdo, prosím sdělit "jakého času" u takové vložky? Nevím, zda takovou vložku vůbec vystavovat na prodej, jestli to bude mít svého kupce a vůbec jak jí prezentovat nejen z pohledu prodeje.
Děkuji moc za jakoukoliv odpověď. Nejsme zde na FB, tak doufám že hejtum a pod se vyhneme. smile

Nevím, jestli prodejnost souvisí s rychlostí nedestruktivního otevření vložky.

Já ji otevřít neumím, ale tato vložka je v kategorii pro černý pásek (nejtěžší) na redditu, viz /r/lockpicking/wiki/beltranking na reddit.com a podívejte se, co jiného v té kategorii je - legendární vložky, které otevírá jen několik lidí na světě... Zároveň postačuje, aby člověka napsali do Hall of fame na redditu v /r/lockpicking/wiki/halloffame

Když se chcete podívat, že to jde, tak tady, ale nejde o průměrného lockpickera, je to jako koukat se na olympiádu: https://www.youtube.com/watch?v=1fX8ql1sa1E

Stručně řečeno: pro většinu lidí je tím časem nekonečno, pro několik málo jsou to minuty až hodiny.