1

Téma: Akú vložku máte doma vo dverách?

Zaujímalo by ma, čím chránia svoj domov ľudia, ktorý "vedia o čom to je"... smile

640 KB bude stačiť každému!

2

Re: Akú vložku máte doma vo dverách?

No, kovářovic kobyla, znáš to. Dveře mám papírové a zámek by snad šel otevřít i nehtem. smile

Ale stavím barák a do baráku plánuji Abloy. smile

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

3

Re: Akú vložku máte doma vo dverách?

Za dveřma vidle, čtyřky podávky a na chodbě kulomet.

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

4

Re: Akú vložku máte doma vo dverách?

Já mám ve starých dveřích starý FAB, ale ještě se mi ho nepodařilo picknout ani hookem.Je to starej prevít hmm Ještě jsem teď před zimou dával těsnění a mám to problém otevřít i s klíčem lol

...učením k povznesení...

5

Re: Akú vložku máte doma vo dverách?

No ja si myslim, ze je to fuk- kdyz se vam tam nekdo bude chtit dostat tak se tam dostane.
Nehlede na to, ze vetsina dnesnich zlodeju jsou neandrtalci kteri radeji vemou cihlu na okno nez aby oteviraly dvere.

Sem se dava vzdycky neco hrozne chytryho, nejaky poucny motto nebo vyrok. Ale ja vas zklamu, me nic nenapada.
A takovy to "Vy jste pitomci a ja letadlo" nemame mi ponorky zapotrebi.

6

Re: Akú vložku máte doma vo dverách?

Určite je to jedno.Dvere nikdy nezabezpečíš dokonale, ale ja som len chcel vedieť, čo máte doma vo dverách smile

640 KB bude stačiť každému!

7

Re: Akú vložku máte doma vo dverách?

No tak já mám FAB překrytý profil, ale už tam nemám bezpečnostní kování, protože u tohodle typu baráku to jsou vyhozený peníze. Tak to mám elektronicky chráněno.

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

8

Re: Akú vložku máte doma vo dverách?

Já sice na barák plánuji Abloy v SGHK a dobré kování, ale barák budu mít samé okno, takže krumpáčem se tam dostane spíš než šperhákem. Tak alespoň dobré fólie na skla.

Chvíli jsem uvažoval o zámek na zadávání kódu, ale ty kamery jsou dneska tak malinké, že by stačilo ji jen umístit někam a pak si okoukat kód. smile Pak jsem uvažoval o biometrickém zámku, ale ten zase nemá provedení vandal, takže šroubovákem to zničí jedna radost. Takže Abloy.

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

9 Naposledy upravil: Tomac (21.02.2009 15:34:55)

Re: Akú vložku máte doma vo dverách?

Moren napsal:

Já sice na barák plánuji Abloy v SGHK a dobré kování, ale barák budu mít samé okno, takže krumpáčem se tam dostane spíš než šperhákem. Tak alespoň dobré fólie na skla.

Chvíli jsem uvažoval o zámek na zadávání kódu, ale ty kamery jsou dneska tak malinké, že by stačilo ji jen umístit někam a pak si okoukat kód. smile Pak jsem uvažoval o biometrickém zámku, ale ten zase nemá provedení vandal, takže šroubovákem to zničí jedna radost. Takže Abloy.

Asi najlepšia kombinácia je podľa mňa s kovaním Ikon SX08 a zámkom Abloy EL160 resp. 166. No môj názor, nič viac... smile

640 KB bude stačiť každému!

10

Re: Akú vložku máte doma vo dverách?

A samozřejmě pořádné dveře. smile

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

11

Re: Akú vložku máte doma vo dverách?

no kromě fólií, zámků, dveří a dalších kravin je dobrý si tam dát elektornický zabezpečení a jste za vodou wink

12

Re: Akú vložku máte doma vo dverách?

A slyšel jsi o EMP? To vyřadí jakoukoliv elektroniku...:D:D:D

Unleash your skillz

13 Naposledy upravil: fisa (22.02.2009 17:58:19)

Re: Akú vložku máte doma vo dverách?

Co to je? to EMP. Dobře elektromagnetický impuls, ale kam, ke kalkulačce co se přihlašuješ? a jak velkej? Vono to odpálí řídící jednotku? A jak se proti tomu bránit? Stínění?

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

14 Naposledy upravil: Tomac (22.02.2009 18:40:05)

Re: Akú vložku máte doma vo dverách?

Ak sa dobre pamätám, tak EMP je veľmi silný elektromagnetický impulz, ktorý zničí všetky polovodičové súčiastky v dosahu. A či budeš mať olovené okná, záleží len na tebe smile

640 KB bude stačiť každému!

15

Re: Akú vložku máte doma vo dverách?

Správně nám to říkal člověk na exkurzi ve FABu, kde testovali zámky. Každý zámek lze překonat. Otázkou zůstává za jak dlouho. A tento čas určuje bezpečnostní třídu zámku. smile Tedy u všeobecného zabezpečení baráku to bude podobně. Je jasné, že když tam zloděj přijede v tanku, tak ho mám v obyváku Abloy, neabloy. smile

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

16

Re: Akú vložku máte doma vo dverách?

Jasné, ale aj tak si do dverí nedám dozicky zámok big_smile Predsa len na 17. poschodie sa ide ťažko cez okno a tankom to tiež neni najlepšie big_smile

640 KB bude stačiť každému!

17 Naposledy upravil: Tomac (22.02.2009 21:55:01)

Re: Akú vložku máte doma vo dverách?

A k tomu EMP. Ak by ho zlodej použil u nás doma, na odstránenie alarmu, tým pádom by zostala cenná iba hotovosť(nič moc-všetko na účte). Možno by mu ešte pasovala kuchynská linka a posteľ. No a zlato doma nemáme... smile

640 KB bude stačiť každému!

18

Re: Akú vložku máte doma vo dverách?

No a ještě dodatek,EMP jako takové jestě neexistuje. Uvolní se třeba při výbuchu atomovky, ale to je trochu nemotorné. Kdo by se s ní tahal, že jo smile . A pokud vím, tak zařízení na výrobu elektromagnetického pulzu jeste není. Možná v oblasti 51.Tam maj vše. Myslím, že i dekodér na abloy...:):):)

Unleash your skillz

19

Re: Akú vložku máte doma vo dverách?

Oalast 51? Nesplet sis to s E 55? Tam prej maj taky všechno.... ehm, tedy udělaj ti všechno. . .

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

20

Re: Akú vložku máte doma vo dverách?

Ne ne rozhodně oblast 51. V originále Area 51. Má to být udajně přísně tajná vojenská základna, kde prý mají i mimozemské technologie. Takže votvírák na abloy pro ně musí být hračka...

Unleash your skillz

21

Re: Akú vložku máte doma vo dverách?

Tajná netajná, ale Goolge Earth ju odhalil smile

640 KB bude stačiť každému!

22

Re: Akú vložku máte doma vo dverách?

No, řekněme dnes si zloději vyberou jednodušší cíle. Například u nás vykradli zámečnictví, které se specializuje na otvírání dveří jako NonStop servis. smile Ale já to fakt nebyl....fakt ne. smile

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

23

Re: Akú vložku máte doma vo dverách?

Co sis u mne udělal otevírací jehly, tak frajeříš, co. Aspoň v sousedství jsi toho mohl nechat. big_smile lol

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

24

Re: Akú vložku máte doma vo dverách?

To víš, neumím se ovládat. smile

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

25

Re: Akú vložku máte doma vo dverách?

Tomac napsal:

Tajná netajná, ale Goolge Earth ju odhalil smile

neodhlil, na google earth je jen malá část, to hlavní je tam kde vidíš, že nic nevidíš big_smile kolem jsou hory, které brání radarům v prozkoumání