1

Téma: Stupeň obtížností

Zdravím, chtěl bych se zeptat na takovou věc jelikož začínám s lockpickingem potřeboval bych vědět na jakým zámku je dobré začít napadlo mě klasické vysací zámky nějakou tu čínu potom trošku dražší a pak nějaký normální od dveří od domu klasický FAB-ky co má dneska skoro každej ve dveřích nejenom doma zajímalo by mě kdyby mě někdo mohl napsat nějaký žebříček od jedné třebas do deseti co je nejlehčí otevřít a co naopak dá práci. Samozřejmě je mě jasné že i nejlehčí záměk pro mě bude pěknej záhul sem na to připravenej takže to už psát nemusíte jenom na jakym zámku začít? Otvírat bych chtěl klasickejma planžetama ne žádný pick-gun a podobný věcičky.  tongue  tongue

Re: Stupeň obtížností

Pro začátek začni raději s pravopisem  smile . Pak přejdi na starší vložky FAB 2016, polské Yeti nebo si nakup nějaké "skvostné" čínské výrobky. Ale pozor, ty čínské vložky z tržnic se otevírají dost lehce! Až budeš otevírat ty tzv. stavební vložky s otevřeným profilem bez větších problému, tak zkus vyšší úroveň.

3

Re: Stupeň obtížností

jasny a diky, za pravopis se omlouvam na ten se zrovna nesoustredim tedka pisu z mobilu, takze na hacky s... smile a jeste tou vyssi urovni myslis konkretne co? Nebo jak se tomu spravne rika-zamky s bezpecnostnimy piny? Nebo nejaky slozitejsi profil?

4

Re: Stupeň obtížností

Ono pak stačí jen zámek s překrytým profilem (jedna strana klíčové dírky zasahuje přes osu zámku). Tam se hůř vkládá planžeta a většina těchto běžných zámků už má minimálně okolo pátého stavítka nutu (vyfrézování) a nebo pár ičkových stavítek. Takže to bych považoval za ten vyšší level.

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

5

Re: Stupeň obtížností

ok diky moc smile

6 Naposledy upravil: hellrazorr (17.10.2010 19:20:11)

Re: Stupeň obtížností

Můj hight level je 2018 a 2020 sad

...učením k povznesení...

7

Re: Stupeň obtížností

Teď jsem na tomto "levelu", než jsem ji poprvé otevřel trvalo to 14dní, udělal jsem lepší vercajk (hák 0,3mm) a mám ji do 3min. Zajímalo by mě jaká je to podle vás obtížnost (připadne mě dost složitá už jen těch 6 stavítek z toho 3 bezpečnostní). Trénuji cca 1,5hod deně 5měsíců
http://img13.imageshack.us/img13/7431/dscn8424u.jpg
http://img839.imageshack.us/img839/8108/dscn8426o.jpg