1

Téma: Pick gun

Zdravim všechny nadšence,zámků zná někdo pick gun?a má s ním někdo nějaké zkušenosti? zajímalo by mě jestly to opravdu funguje nechce se mi to mu moc věřit předem díky za odpověd

2

Re: Pick gun

Pick gun FUNGLUJE !!!!!!!
Mám to osobně vyzkoušené, ale spíš na 2020 a jiné jednodušší zámky.

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

3

Re: Pick gun

díky to sem potřeboval vědět wink

4

Re: Pick gun

2020 a 2018 jsou pro mě záhadou a mám s nimi vždy největší problém. Tak mi nejde do hlavy že na ně bude platit pickgun. Vyzkouším...

...učením k povznesení...

5

Re: Pick gun

Zdravím všechny přítomné smile

Pracuju v Zámečnictví (výroba železných konstrukcí atd) a přes to nám fůra lidí volá, že potřebují něco odemknout a nemají klíče. (hlavně místní domov důchodců)
Jelikož nikdo z firmy neumí otvírat zámky, tak všechno odvrtáváme. Proto jsem koupil Pick gun (EU verze) a myslel, jak s tím jde zámek lehko otevřít. Ale nepodařil se mě ani vysací zámek, ani jednoduchá fab vložka.
Jak se má s picgunem správně zacházet? Je někde nějaký přesný návod?
Díky za každou odpověď.

6

Re: Pick gun

Na pick gun návod není stejně jako na všechno, jenom položit na stavítka a zmáčknout a zkoušet a zkoušet jinak se to naučit snad nedá

7

Re: Pick gun

Vpodstatě, návod sem na to viděl, ale v angličtině, takže pro mě nepoužitelný.

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

8

Re: Pick gun

Raději zkus jiné metody. PickGun není zrovna ideální.

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

9

Re: Pick gun

Vylefi napsal:

Zdravím všechny přítomné smile\n\nPracuju v Zámečnictví (výroba železných konstrukcí atd) a přes to nám fůra lidí volá, že potřebují něco odemknout a nemají klíče. (hlavně místní domov důchodců)\nJelikož nikdo z firmy neumí otvírat zámky, tak všechno odvrtáváme. Proto jsem koupil Pick gun (EU verze) a myslel, jak s tím jde zámek lehko otevřít. Ale nepodařil se mě ani vysací zámek, ani jednoduchá fab vložka.\nJak se má s picgunem správně zacházet? Je někde nějaký přesný návod?\nDíky za každou odpověď.


Problém hledej mezi PickGunem a podlahou.

10

Re: Pick gun

Předem mého dotazu zdravím všechny Lockpikers.Chci si ho koupit, tak mám ohledně pick gunu dotaz.Otevřel jsem s tím doposud jen visací zámky,tak bych chtěl vědět jestly s pick gunem jde otevřít i dveřní zámky na fab (apd.) .Jsem dá se říct v tomhle oboru ještě začátečník,ovšem s velkou vášní k lock pickingu! smile Mockrát děkuji za každou odpověď HEZKÝ DEN

11

Re: Pick gun

Dá, ale jenom ty míň bezpečny, je to náhoda, když na takovou fabku narazíš smile

"Člověk musí být debil, aby ho jiní neoznačovali za debila..."