1

Téma: Jak se tvoří lockpickeří.

O víkendu jsem byl na oslavě narozenin a ta probíhala v místě letních táborů. Tedy chatky, kde každý mohl přespat. Chatky jsou zabezpečeny starými vložkami. No a chatka číslo 6 byla nějak bez klíče. Tedy klíče jsme měli od všech chatek, jen od šestky ne. Asi se ztratil a kamarád měl právě spát v této chatce, takže se hledalo kam se ten klíč poděl.
Vytáhl jsem tedy nádobíčko, které neustále nosím po kapsách a vrhl se do práce. Zámek po minutce povolil, zrovna ve chvíli kdy ke mě ten kámoš přišel zda jsem našel klíč. Když zjistil, že otvírám šperhákem zaujalo ho to. Odemkl jsem jeden západ a jelikož jsem neměl spinner, musel jsem zámek picknout ještě jednou. Většinou když se na mě někdo dívá, z Murphyho zákonů zámek ne a ne povolit. Ovšem ne tento starý veterán. Projel jsem snakem zámek asi dvakrát a hned povolil. Kamarád sbíral bradu až ze země a já dělal, že otevřít každý zámek ve dvou vteřinách je prostě běžná praxe. big_smile

Takže už chce koupit sadičku a začít trénovat. Asi brzy vystřízliví až se dozví že tak jednoduché to není. Ale prostě mě pobavilo jak zíral při mém rychlém otvírání zámku. smile Takže tahle se rekrutují noví lockpickeři. smile

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

2

Re: Jak se tvoří lockpickeří.

presne, vtip je v tom hodit vyraz: 'prave sem otevrel alkatraz, ode me se ucil copperfield' a slovne to taky potvrdit. smile