1

Téma: Raking - postup

Zdar chci se zeptat jak na raking muj postup je zasunout tension - pak planžetu (jakoukoliv) zmáčknout piny - malý tlak na napínák - škubnout planžetou udržovat stejný tlak na napínák zase zmáčknout všechny piny a znovu škubnout stejný tlak ........
Jde mi o to že sem tímto zpusobem ani vyhmatáváním nic neotvevřel vždy mi to nějak vyjde (otevřít zámel ) třeba u vysacích zámků zmáčknu piny - tlak na napínák -vysunu planžetu a pak pomaloučku otáčím napínák zpět a najednou po pár cvaknutí můžu otočit . Dík za rady moc

2

Re: Raking - postup

Já zasunu nejdřív napínák a pak planžetou přejíždím v různých výškách po stavítkách. Jako horizontálně po stavítkách tak do poloviny zamáčnutých, pak hluboko na zadních stavítkách a jen lehce na předních, pak obráceně. Pak zkouším jiggling. Tedy vezmu si nějaký pick, třeba had a zkouším jen hýbat stavítkama nahoru a dolů. Problém je na snadě. Hůře se to dělá u překrytých profilů.

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

3

Re: Raking - postup

To jo překryté profily jsou pěkně blbý ale asi nejlepší to je jak říká Moren přejíždět v různých výškách po stavítkách a pomalu tu výšku snižovat ale vše je otázka cviku