1

Téma: Bezpečnostní zámek E-domku

Zdravím všechny lockpickery. Jsem fanda do elektroniky, pro kterou jsem si vždy chodil do místního sběrného dvora. Minulý měsíc nám sem však dali tzv. E-domek od společnosti Asekol, který je uzamčený patentním zámkem. Princip zámku je relativně jednoduchý - přiložením plastové destičky s výstupky (klíče) na těleso zámku dojde k zamáčknutí příslušných pojistek na zámku (je jich tam 6 ve dvou svislých řadách, tedy celkem 12), což umožní vysunout krycí plíšek, pod nímž je standardní čtverhran na běžnou kliku od dveří a po zasunutí kliky a jejím zmáčnutí se dá domek otevřít. Nemá někdo z vás s tímto typem zámku nějaké zkušenosti? Děkuji za případné odpovědi.

2

Re: Bezpečnostní zámek E-domku

Vím o jaký zámek se asi jedná, ale ještě jsem s ním neměl osobně žádnou zkušenost. Zkus ten domek dát do tahu, jako když ho chceš otevřít a pak kouskem drátu zkoušet zamačkávat jednotlivé piny či pojistky jak píšeš. Když bude některá ve správné pozici, jistě to ucítíš. Ale 12, těch je skutečně dost.

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

3

Re: Bezpečnostní zámek E-domku

Tento typ mech. zabezpečení má obchodní název Kód 1 a vyrábí jej fy. Rostex. Toto zabezpečení je tam proti neoprávněnému vstupu osob a pokud nemáš k dispozici otvírací kartu jsi nepovolaná osoba !!!  sad  sad  sad

                                                                                                    smile  smile    smile   Sportovnímu otvírání zámků zdar.

4

Re: Bezpečnostní zámek E-domku

http://www.rostex.cz/cs/vyrobni-program … kod-1.html

5

Re: Bezpečnostní zámek E-domku

Moc děkuji za vaše odpovědi. Ano, je to přesně ten typ Rostex. Je mi jasné, že jsem nepovolaná osoba, ale znárodnění nějakého starého elektrošrotu, který se tam x let jen tak volně povaloval, nepovažuji za nějakou zlodějnu. Nikdo ani nepozná, že je na sběrném dvoře o jeden krám méně. Vyrobit maketu karty není problém, stačí ocelová destička se šroubky s patřičnými roztečemi a délkami vyčnívacích částí šroubků. Ale jak zjistit, který pin má být jak zmáčknutý, to je problém. Zkoušet kombinace je nadlouho a postupné zmačkávání jednotlivých pinů nevede k žádnému výsledku. Tak nevím, ale vzdát to se mi nechce.

6

Re: Bezpečnostní zámek E-domku

Jo takové vložky mají i na LockSmith ale jsou pěkně drahý to si je radši vyrobim sám

7

Re: Bezpečnostní zámek E-domku

Tento bezp. štít mám na dveřích už 15 let,už ho nepoužívám jelikož nosit na klíčích plastovej obrovskej kryt-karta,je nepraktický,navíc zuby z umělé hmoty se lámou a rychle se opotřebují...
Jak hluboko zatlačit kolíky? Až na doraz,a kolíky se kombinují vždy v sudých číslech----takže jsou funkční dva-čtyři šest atd,dvanáct by postrádalo smysl,stačilo by zatlačit všechny najednou smile

Pein1

8

Re: Bezpečnostní zámek E-domku

Tento typ se také někde používá na botičky pro městkou policiji  jinak jak píšeš je to velice nepraktické na  nošení