1

Téma: Ostatní koníčky

Tak mě napadlo, máte někdo nějaký zajímavý koníček kromě LP? Já se například celkem rád motám kolem pyrotechniky, ve svém okolí neznam nikoho kdo by měl alespoň jeden z takových koníčků co já. O to větší udivení bylo, když jsem zjistil, že Artifex se krom lockpickingu zajímá i o výbušniny (doufám že to nebylo tajný)... cool Vím, že to je úplně mimo mísu, ale třeba někdo přijde s něčim, co by mě bavilo stejně jako víše zmíněné.

2 Naposledy upravil: Hudy (24.12.2010 10:23:30)

Re: Ostatní koníčky

Ahoj tak to jsme dva.Já se snažím zajímat se o co nejvíc zajímavých koníčků, které bych mohl využít.Zaměřuji se na takové koníčky které mi můžou zachránit život a vše co je stím podobné.
Mojim největším koníčkem je přežití v přírodě viz www.tymjakprezit.cz pak se občas zajímám o tu pyrotechniku.Tam se zaměruji na výrobu dýmovnic kdyžtak moje první dýmovnice http://www.youtube.com/watch?v=3ywxQ201SuQ pak dalším koníčkem je Krav maga což je jeden z nejlepších sebeobranných systémů na světe.Další koníčkem je ten, že jsem ve sboru dobrovolných hasičů kde jsem se naučil hodně zajímavých věcí.Teď se začínám učit první pomoc:)Je toho fakt hodně, mám ještě další koníčky, třeba opravování starých motorech(značka jawa ) dřív jsem opravoval a zbíral zapalovače a tak...

3

Re: Ostatní koníčky

Ahoj. Já mám jako dalšího koníčka sportovní střelbu. Většinou střílím z ČZ 85, ale není to jediná zbraň v mém trezoru. O výbušniny jsem se taky kdysi zajímal, ale to je už hodně dlouho.

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

4

Re: Ostatní koníčky

No teeeeda  smile úplnej zázrak, zřejmě maj lidi zajímající se o lockpicking nějaký společný chromozómy  big_smile

5

Re: Ostatní koníčky

ahoj,tak já sem dřív taky trochu střílel,ale jen pro zábavu,né sportovně.Teď už mám doma jen 7,65ku a už sem nestřílel pár let.Teď už jen jezdím jako záchranář na automobilových závodech(rally,autocros,okruhy),a i to poslední rok dost šulím,není čas.No a teď trochu lockpickink,ale zatím nic moc úspěchy. lol  lol  lol

6

Re: Ostatní koníčky

Hmm, já vyzkoušel už skoro všechno.

- paragliding
- parašutismus
- karate, Thai-Box
- bodybuilding, fitness - trenér 2 třídy
- scénický historický šerm
- divadlo
- fantasy a scifi psaní povídek
- sportovní motorky

Aktuálně jsem zůstal u lockpickingu, sbírání zámků, RC vrtulníky a počítače a jiná technická udělátka. smile

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

7 Naposledy upravil: fisa (25.12.2010 23:47:47)

Re: Ostatní koníčky

fisa napsal:

Ahoj. Já mám jako dalšího koníčka sportovní střelbu. Většinou střílím z ČZ 85, ale není to jediná zbraň v mém trezoru. O výbušniny jsem se taky kdysi zajímal, ale to je už hodně dlouho.

Sem malinko pozapoměl ROZHODČÍ 2 TŘÍDY SPORTOVNÍ STŘELBA  SVZ ČR big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

8

Re: Ostatní koníčky

Moren napsal:

Hmm, já vyzkoušel už skoro všechno.

- paragliding
- parašutismus
- karate, Thai-Box
- bodybuilding, fitness - trenér 2 třídy
- scénický historický šerm
- divadlo
- fantasy a scifi psaní povídek
- sportovní motorky

Aktuálně jsem zůstal u lockpickingu, sbírání zámků, RC vrtulníky a počítače a jiná technická udělátka. smile

Morene prosim tě můžu se zeptat co máš za sportovní mašinky?:)Nevím jak tomu rozumíš, ale rád bych se tě chtěl zeptat kdybys měl navýběr koupit Aprilii RS 125 a nebo Kymco Quannon 125 kterou bys bral?Myslím, že ty se zajímáš asi o větší kubatury, ale já chci pro začátek něco slabšího.

Re: Ostatní koníčky

No, Moren se musí zajímat o větší mašiny  big_smile

10

Re: Ostatní koníčky

no jo, aby ho uvezli big_smile

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

11

Re: Ostatní koníčky

A Morene, je lepší Gradient nebo Pegas?

12

Re: Ostatní koníčky

Tak z mašinek jsem skutečně na větší kubatury, ale co jsem měl Hondu CBR1000F a pak Yamahu R6, tak ta šestistovka to byla fakt žihadlo oproti té tisícovce. Z tisícovky jsem vytáhnul maximálku 250Km/hod a z té šestistovky paradoxně 275Km/hod. Víc nejela. Třístovka je pořád pro mě meta nepřekonaná. Buď na ni zkusit Suzuki Hayabusa a nebo Honda BlackBird.
Bohužel Aprilii ani Kymco neznám, takže by byl názor silně subjektivní. Ale na tohle ti doporučím diskusní fóra a hlavně sleduj poruchovost stroje. Abys do toho zbytečně nevrážel peníze.

Strašák: Já lítal na Pegasu. Ono je to prakticky jedno. Každý je dobrý na něco jiného. Ale už jsem v tom neseděl dobře 8 let, takže jak se změnila situace za tu dobu nevím. Jediné co vím, tak při mé aktuální váze bych musel lítat sám na tandemovém padáku. smile

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

13

Re: Ostatní koníčky

No tak o takových mašinách se mi může jenom zdát :)Myslím, že by to tříkilo dalo aj Kawasaki Ninja to je moje úplně nejvíc vysněná motorka.Každopádně jak jsi psal zkusím se podívat po nějakých těch forech.Snad se něco dočtu smile

14

Re: Ostatní koníčky

Tak u motorek se nechytám vůbec, jinak mám ještě rád focení, víc než co miluju lezení, teď v zimě běžky a v létě MTB... A čumim jak puk, takových zájmů se tu sešlo  smile

15

Re: Ostatní koníčky

no já už pár let dělám thajský box a teď mě bere freerun nebo parkour.

...učením k povznesení...

16

Re: Ostatní koníčky

V mém případě jsou to mechanické hodinky.

17

Re: Ostatní koníčky

Jééé, jestli je umíš opravovat, jedny na opravu bych tu měl. smile

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

18

Re: Ostatní koníčky

Do oprav se nehrabu, ale zajímají mně strojky, jejich komplikace, výrobci, zajímavosti a hlavně pro kamarády a /bývalé/ kolegy dražím na ebay.

19

Re: Ostatní koníčky

jj, to musí být taky finančně náročnej koníček.

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

20

Re: Ostatní koníčky

no tak ja mam jeden konice a to je ze hrozne sa ma bavi opracovavat kov alebo nieco podobne tak to je asi tak secko inak sa normalne zivim s instalatercinu. smile