1 Naposledy upravil: vascovia (04.04.2011 18:16:08)

Téma: Picknutí prvních zámků, a co dál?

Myslím, že můžete počítat s dalším začátečníkem (v budoucnu snad lockpickerem). Ačkoli mě tento koníček zajímal už dlouho, teprve teď  jsem začal se tomu aktivně věnovat. Vyrobil jsem si nástroje a zařídil si celou sadu.
tn_DSC01789.JPG
Pouzdro, picky s rukojetí z propisek "chráněné" víčky od nich, napínáky. Protože mám celkem měkký napínáky a při odemykání závory přímo v dveřích, by se ohly, používám na finální dotáhnutí zámku šroubovák. Provázky: určitě víte k čemu slouží, pro ty co nevědí: nacpe se do klíčové dírky aby se zabránilo znovuusazení stavítek.

Jako první picky jsem zvolil Snake, Half-diamond a dva hooky- long a short (spíše se soustředím na vyhmatávání než raking). Jsou vyrobeny z duralového obalu harddisku a zataveny do propisek.
tn_DSC01790.JPG
tn_DSC01791.JPG

Zatím jsem otevřel a následně zase zamčel FAB ve dveřích, visací zámek Guard a asi 5 zámků u skříněk ve škole (se souhlasem majitelů).
tn_DSC01792.JPG
Hlavně se chci zeptat, na co se mám zaměřit, jaké další nástroje vyrobit popřípadě jaké jiné techniky doporučujete.

Díky
Vascovia

2

Re: Picknutí prvních zámků, a co dál?

Pěkný picky to se musí nechat i když asi by bylo lepší je pro příště je brousit abys je měl rovný a co se týče zámků tak bych pokračoval nějakou lepší fabkou se stavítkem s profilem I a furt zkoušet lepší a lepší zámky a zkus si taky otevřít diskovej Tokoz taky se to někdy hodí  smile

3

Re: Picknutí prvních zámků, a co dál?

Ale ten vynález s propiskama je zajímavej. smile

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg