1

Téma: sbíraní klíču

sbírate nekdo kliče  k vložkám dle profilu ?  mate je nejak rozrazene  podle vzacnosti? trebas na bezne profily a ty chranene  nebo jak je ceneny odlitek  kliče s chraneným profilem bez zubu?

2

Re: sbíraní klíču

Ano , scháním klíče zajímavých profilů, ale radši jsem, když získám k tomu i bubínek ( válec )

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

Re: sbíraní klíču

fisa napsal:

Ano , scháním klíče zajímavých profilů, ale radši jsem, když získám k tomu i bubínek ( válec )

tongue  máš u mě další. Ale přesto je radši sháněj!!!

4

Re: sbíraní klíču

mas fab control 1 klič brz zubu ? a bubinek  do vis zámku

5

Re: sbíraní klíču

mam tu i profil obracené 30 fab je to kr klič nevyřezaný chraneny profil

6 Naposledy upravil: fisa (28.05.2011 20:52:42)

Re: sbíraní klíču

no, snad mi je Tonda vzal, jak FAB 1 tak FAB 2. Jinak SILCA je jak FAB 1 tak FAB 2 ( Jinak tydle profily jsou už bez ochrany, takže by se ve velkoobchodu měli dát koupit) , prostě vleze do obouch, ale bubínek nemám žádnej, to jsem koupil visáky. Jinak obrácený profili hodně používá Beránek ( HB ).
(Ale doporučuji používat PM na toto téma, takže ti posílaám na sebe kontakt v soukromé zprávě, zbytečně bychom to tady HNOJILI big_smile )

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

7

Re: sbíraní klíču

zatim fab  u profilu control tzn fab 1 2 uvadi  pravni kontrolu tzn chraneny profil  sam mam sadu vlozek  cont a pouzivam ji a ztrata ochrany by me nasrala

8

Re: sbíraní klíču

NASRAT sem tě nechtěl, ale je to tak.

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA

9

Re: sbíraní klíču

tak sab stale uvadi jako chraneny  pravdou je že existuje profil silca co jde do controlu zasunout ale nevim jak to funguje  bych to rad zkusil

10

Re: sbíraní klíču

Chráněné už nejsou. Koupil jsem si jak Control 1, tak i 2 normálně ve velkoobchodě. Manželka teď potřebuje pár Control klíčů vyřezat, tak se to i hodí. smile

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg