1

Téma: Ví vaše okolí že pickujete?

Čus.
Sice jsem to řekl jenom těm nejbližším, kteří to chápou, že je to sport atd., ale ti to rozkecali a už mě u nás mají všichni za gaunera a za Kájínka....
Jak jste na tom vy? Kdo všechno o vás ví že lockpickingujete?
Rád bych chtěl ještě poradit začátečníkům, ať si na to dávají pozor a ukazují to co nejméně lidem, kterým řeknou, ať si to nechají pro sebe, fakt toho budete litovat big_smile

"Člověk musí být debil, aby ho jiní neoznačovali za debila..."

2

Re: Ví vaše okolí že pickujete?

Dr.DOX napsal:

Čus.
Sice jsem to řekl jenom těm nejbližším, kteří to chápou, že je to sport atd., ale ti to rozkecali a už mě u nás mají všichni za gaunera a za Kájínka....
Jak jste na tom vy? Kdo všechno o vás ví že lockpickingujete?
Rád bych chtěl ještě poradit začátečníkům, ať si na to dávají pozor a ukazují to co nejméně lidem, kterým řeknou, ať si to nechají pro sebe, fakt toho budete litovat big_smile

ja tiez uz banujem ze som to vobec niekomu hovoril, ludia su paranoidny a kurva ako ....  lol

3

Re: Ví vaše okolí že pickujete?

Tak já ze začátku jen v práci se začali kluci bát, že jim budu lést do šuplíků. Nakonec i šéf si mě zavolal, když zapomněl klíče od šuplíků abych mu je otevřel. No, byl trochu mimo když zjistil, že jsem to otevřel skoro rychleji než on klíčema. smile

Ale jinak to spíš vzbuzuje u lidí zvědavost jak to funguje a tak. Dokonce na horách si odemně kámoš půjčil nástroje a jeden visák z kůlny a za 5 minut z něj byl lockpicker, když se mu podařilo zámek zdolat. smile Naštěstí tedy musím říct, že u mě je to spíš pozitivum. Lidi si o tom rádi poslechnou. Proto nosím na klíčích i řezový zámek jako přívěsek a mohu jim to na tom ukázat.
Jeden boční efekt to ale mělo. Volají mí známí abych jim jezdil otvírat zabouchnuté dveře či auta. Nejsem zámečník a neživím se tím, ale už jsem po Pardubicích pár dveří otvíral. smile

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

4

Re: Ví vaše okolí že pickujete?

No já jsem se o zámky zajímal již od mala..... Je pravda že něvědoucí okolí člověka může označovat všelijak. Jejich strach a smyšlenky vznikají z neznalosti a nedostatku kritického myšlení. Když někdo otevírá bez klíčů přece neznamená, že krade a je zlodějem. Romantická mysl si často tyto lidi spojuje s kasaři či jinými negativními hrdiny z levné filmové produkce. Nu je nutná osvěta....  wink  Špatné je, že zlí a hloupí se poučit dají těžko a chytrého a vzdělaného ani nenapadne pochybovat o mravní bezúhonosti lockpickera.

"Když to jde klíčem, jde to i jinak"