1

Téma: ohýbaní planžet

ahoj, zdravim vespolek smile hledal jsem na foru, ale nenasel, tak se zeptam rovnou: koupil jsem si sadu ze soom.cz, precetl par navodu a rakingem odemknul svuj prvni zamek (takovej ten modrej visaci zamek, rarlux ci tak nejak smile ale mam problem s tim, ze se mi planzety a napinak ohybaji? znamena to, ze pouzivam moc sily, nebo je kvalita planzet spatna? jedna se o tuhle sadu
http://www.soom.cz/eshop/details/lockpick16ks.html

diky za info, jinak me to moc bavi, ted trenuju na BULL visaci stredni velikosti, ale nejak mi ten previt nejde, zadnym zpusobem smile) bude to chtit se s nim radne potrapit asi  smile

2 Naposledy upravil: Dr.DOX (12.06.2012 19:06:22)

Re: ohýbaní planžet

No nevim no... Silny jsou 0,5, to je dobře a jsou z oceli. Ale příjde mi to nějak levny.  Kvalitní náčiní je na shop.locksmith.cz wink
Ohýbají se ti v rukojeti, nebo v tom co strkáš do zámku?

"Člověk musí být debil, aby ho jiní neoznačovali za debila..."

3

Re: ohýbaní planžet

diky za odpoved smile uz jsem koukal, asi ta modra sada od Dina by byla dobra, ze?

napinak se ohyba v pulce 'cepele' (nebo to mam strkat do zamku cely?), tj. cca pul centimetru od konce (de facto hned za tou casti, co je strcena do zamku)
a planzety se mi ohybaji tak ruzne, vetsinou od bodu, kde konci 'rukojet' tak smerem nahoru, a u hooku taky trochu do stran...

zkousel jsem s tim delat jemneji, ale stava se mi ze se mi planzeta v zamku jakoby zasekne tak musim s tim zalomcovat trosku silou abych ji dostal ven, no a u tech rejku kdyz to delam jemnejc tak zas neodemknu hmm

4

Re: ohýbaní planžet

Já jsem si taky koupil nařadí bez rukojeti za 60 korun kus. Vůbec se s tím nedalo dělat. Z každé strany rukojeti jsem dal první lepidlo co jsem našel (na dřevo) a mám tam rukojeti jak ze skla. Napínák jsem si vyrobil a je dosti pevnej, takovy co jsou na té fotce mi přijdou divny...
Vzal jsem si dráty ze stěračů, ohnul, ušmikl a zkroutil rukojeť. Dělal jsem to dosti známým, jestli nemáš možnost to udělat, tak bych ti to udělal a poslal. Vyrobit je to otázka dvou minut.

"Člověk musí být debil, aby ho jiní neoznačovali za debila..."