1

Téma: jaké nařadí?

Dobrý den stala se mi tková nepříjemná věc pohadal jsem se s kamošem kvuli pamětovce a dokonce sme se o ni poprali je na ni neco duležiteho a ten vul aby ji nemel ani jeden tak pobliz byla budka tak jí vhodil do vnitř nevím kam mohla propadnout ale nejspíš až dolu a tak potřebuji pomoct potřebuji někoho zkušeného kdo zná jaký tip zámku to je a co k tomu potřebuji případně mi pls pošlete odkazy at si mužu nařadi ihned koupit,, a prosim co nejrychleji je to mensi zavod kdo ji dostane driv ven tak prosim o radu prinejhoršim si koupim akuflexu ale to dělá moc bordel big_smile tak děkuji

2

Re: jaké nařadí?

S tím ti tu asi nikdo nepomůže zaprvé není to tak jednoduché otevřít zámek jak to vypadá na videích a za druhé není to tvůj zámek co chceš otevřít takže nejjednodušší je zavolat na servis co spravuje ten telefon oni dojedou a vyndají ti ji a nemáš problém smile

3

Re: jaké nařadí?

To bochybuji příjde mi to komplikované,, ja si myslim ze by stacil elektricky pick gun nebo ne?

4 Naposledy upravil: j.kolej (17.01.2013 15:29:23)

Re: jaké nařadí?

Ono to vypadá jednoduše ale to vše v rukou profesionála zkus si otevřít obyčejný zámek za 90kč levný a bez zabezpečení a uvidíme jak dlouho na tom strávíš a pokud nevíš jak dělat s eloktropickem  tak asi také nepochodíš.

5

Re: jaké nařadí?

No hele jen to jen o praxi ja sem zacinal na nule mam doma nejlevnejsi sadu 9planžet a zatim sem otevřel jedinej zamek chtěl bych se to naučit ale nemam jak s obrazku to nepochopim ten el mi přijde jednoduchej jen zkoušíš planžety a rachtaš nic víc a proto jsem napsal jsem na forum jelikož sem si myslel že mi napíše někdo zkušenej a poradi ale asi bohužel ja nebudu volat na nějakej servis mně pošlou do prdele kvuli nějaký pamětovce proto sem si to chtěl vyřešit po svym wink

6

Re: jaké nařadí?

Tady by ti nikdo nepomohl to co chce je nelegální a s tím se tu nepomáhá pokud jsi lock picker tak pak ti každý poradí ale s tímhle ne

7

Re: jaké nařadí?

Přesně tak. Otvírání cizích zámků bez vědomí majitele je nelegální i když nechceš to zařízení poškodit a vzít si jen to co je tvoje. Osobně bych klidně zavolal městskou policii a požádal je o pomoc, že ti to tam kámoš ze vzteku hodil a utekl. Oni by to mohli ve spolupráci s majiteli otevřít a dát ti ji. Ušetříš čas i peníze.

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

8

Re: jaké nařadí?

A hlavně budeš mít čistej trestní rejstřík :-) :-)

big_smile " Klíč nevyhovuje, když neodemkne zámek " big_smile

FÍŠA