1

Téma: Co je to za profil? (pry nejaky stary nemecky)

Dobry den, chtel bych se zeptat co je to za profil klice? Pan ve vyrobne klicu rikal ze mi tento klic vyrobit nemuze, protoze takovy profil nema (pry je to nejaky stary nemecky), proto bych ho chtel nekde sehnat,ale vubec se v tom nevyznam :-( Predem moc dekuji za vase zkusene rady.
obrazek zde: https://www.dropbox.com/s/1erigt6u0qa4kjr/WP_000079.jpg

2

Re: Co je to za profil? (pry nejaky stary nemecky)

Pokud mě zrak neklame,tak je to originální klíč FAB,takže německý bude asi těžko.Na první pohled to vypadá,jako profil P11,ale obrácený,až na některé drážky.Klíč bude od vložky FAB 2016,ale s tímto profilem jsem se ještě nesetkal a možná,že je to profil SGHK.Napiš,co je vyraženo na zadní straně klíče,nakolik to není na foto dobře vidět a pravděpodobně tam bude vyraženo číslo profilu.Celkem by bodlo i foto vložky.

3

Re: Co je to za profil? (pry nejaky stary nemecky)

na klíci je vyrazene A355112. Dival jsem se sem: http://www.catalocks.com/FAB/FAB%202016_182.html a vypada ze je to vazne on, ale je otoceny :-( jelikoz jsem v teto problematice vazne tatar, byl bych vdecny kdyby jsi mi mohl poslat odkaz primo na stranku kde bych mohl tento profil koupit, protoze kdyz zadam profil P11 tak me zase vybehnout uplne jine profily nez potrebuji :-( diky