1

Téma: Problém s točením klíče se v zámku

Zdravim ve vašem oboru jsem naprosto neznalí, nicméně předevčírem se mě pokusil překvapit zloděj.... vyčkával jsem co vznikne ze šramotu který byl za mími dveřmi.... zámek byl zamčený, až kam klíč mohl.... čekal jsem co z toho vznikne, a najednou klič se začal sám otáčet směrem zpět, zloděje jsem vyplašil a zavolal policii který mi samozřejmě moc nepomohla..... ale klíč se mi stalé v zámku točí.... a neodemkne dveře... ale protčí se samovolně když jsem zamčen zevnitř, né vždy ale celkem často.... neni to moc velká rychlost.. ale i tak celkem se děsim.. jestli si to nějak nepředpřipravil, děkuji za odpověd.

2

Re: Problém s točením klíče se v zámku

Radil bych okamžitě vyměnit vložku za nějakou bezpečnější a tím otáčením klíče si nejsem moc jistý, pravděpodobně to bude něco se spojkou, ale to se nedá takhle říci, to bych musel vidět a vědět, jaký zámek tam máš.Celkem by pomohlo, kdyby si natočil video, jak to vlastně celé probíhá.

3

Re: Problém s točením klíče se v zámku

Pokusím se do zítra pořídit video, a samozřejmě i zjistim jaký typ zámku to je.... To není problém... Ja mám ještě takový ten horní zámek který se zavírá zevnitř takovou páčkou a z venku je na klíč... Ale ten používám jen zevnitř protože ten klíč je zlomený, a ještě jsem ho nevyměnil.... A ten mi dokázel ten dotyčný dokonce celou odemknout.

4

Re: Problém s točením klíče se v zámku

Jen mě děsí že kdybych nespal a nezabránil tomu činu tim že bych si ty klíče podržel, a nedovolil ten pohyb k odemčení , tak se normálně dostane dovnitř.. Prozatim zadělám tu dírku na klíč toho horního zámku, ten by tím pádem pak neměl jít otevřít předpokládám.... A toho spodního pořídim teda ten záznam :-)

Re: Problém s točením klíče se v zámku

V tomto případě řádil zloděj "skoro odborník". Prosíme i foto horního zámku - klíč od horního zámku je zlomený ve vložce? A kde se to stalo /město/.