1

Téma: štěrkaní stavítek

Zdravím.

Pokouším se o vypichovat stavítka od zadu hookem.

Když jedu od zadu stavítko po stavítku a skončím ve předu tak skusím zaštěrkat vložkou a stavítka mi štěrkají ale vložka se neotevře.
Kde pořád dělám chybu?

Nechcete někdo udělat české video  návody? Já na yotubé anglicky neumím :-(

2

Re: štěrkaní stavítek

Na tohle angličtinu nepotřebuješ.

[video (flash player not installed)]

Tohle je ideál, který skoro nikdy nenastane. Tedy že by šlo krásně stavítko po stavítku od zadního dopředu nebo obráceně. Někdy se ustaví nejdříve třeba čtvrté stavítko, pak první, pak páté, pak druhé a nakonec třetí. Prostě na přeskáčku. Někdy je mi ustaví jen dvě a zbytek ne a ne chytit. Pak si vezmu rake a přejedu rychle přes ty zbývající a občas to pomůže a zaskočí. Většinou ale začínám ne postavítku, ale rakingem. Tedy párkrát přejedeš po stavítkách a povolíš napínák. Pokud uslyšíš, že dvě či tři stavítka cvakli, tak se ti rakingem podařilo něco zachytit. Zkusíš to znovu ale tentokráte už nepustíš napínák, vezmeš hook a přejedeš vnitřek, která stavítka jsou ustavená a zbytek zkusíš pomalu zamačkat. Když tam je bezpočnostní stavítko, což je už skoro všude, tak mušíš trošku povolit napínák, koukni na tohle video

[video (flash player not installed)]

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

3

Re: štěrkaní stavítek

To druhé video mi hodně pomohlo!
Konečně jsem se o malinkej kousiček jsem se pohnul. Zmačknů zatím jenom dva stavítka první a paté a zámek se mi trošku pootočí a dál se zatím nehnu,ale aspoň jeden pokrok jak na to.
Děkuju za radu.