1

Téma: fab NZS 3a

Lze picknout? Nebo spíše - je bezpečný?
Nebo mužete mi doporučit nějaký jiný zámek jako přídavný?

2

Re: fab NZS 3a

Fakt nikdo neporadí?

3

Re: fab NZS 3a

Mě to označení nic moc neříká.

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

4

Re: fab NZS 3a

Moren napsal:

Mě to označení nic moc neříká.

Vždyť to je ta FAB-ka se třemi řadami stavítek big_smile

Gorole napsal:

Lze picknout?

Dá se picknout, jsou na to třířadé planžety, čili jedině rakingem.

5

Re: fab NZS 3a

iprth2748 napsal:
Moren napsal:

Mě to označení nic moc neříká.

Vždyť to je ta FAB-ka se třemi řadami stavítek big_smile

Gorole napsal:

Lze picknout?

Dá se picknout, jsou na to třířadé planžety, čili jedině rakingem.

Vážně se ti to podařilo picknout třířadou planžetou?

6

Re: fab NZS 3a

Já jsem tuto vložku picknout nezkoušel, ale jít by to mělo.
Problém vidím akorát v použití napínáku, čili planžeta se pravděpodobně musí použít i jako napínák.

FAB NZS 3a se dá velice jednoduše překonat i destruktivně a to tak, že se důlčíkem bouchne na střed bubínku a potom polotovarem klíče odemkne.Přitom bouchnutí se totiž na druhé straně odsune celý rotor, čímž se uvolní zub.

7

Re: fab NZS 3a

Tak tak kolega má pravdu lze ti  planžetana a docela až překvapivě snadno a destruktivně taky rychle akorát místo dulčíku je lepší použít kolatinu přesně do otvoru v kování poklepat jako bys rozklepával nejt žádnou velkou sílu potom vložíš polotovar či upravený nástroj (může to být i šroubovák) a otočíš.Klepání změkčíš podložku a kotouč který blokují jen 2 kuličky a hloubka v blokovacím kotouči je fakt dost mala

8

Re: fab NZS 3a

Více zde popisujete destruktivní metody překonávání této vložky, ale o nedestruktivním překonáváním(planžetování) se zde zmiňujete spíše okrajově. NZSka má 12 stavítek a spoustu nepravých zářezů na povrchu stavítek, tak se mě moc nezdá názor Nissei, že jde překvapivě snadno otevřít.

9

Re: fab NZS 3a

Strašáku můžu ti poslat video jak lze destruktivně tato vložka otevřít pokud si jí rozebereš uvidíš to ihned odolná proti metodě kterou jsem popsal fakt není.Mam tady ještě kolegu  Pavla co jí párkrát otevřel nedestruktivně ale jednalo se spíše o Raking

10

Re: fab NZS 3a

Děkuji za nabídku, ale spíše bych upřednostnil video a postup pickování NZS3A.

11

Re: fab NZS 3a

http://blog.tresoroeffnung.de/2010/09/2 … s-3a-lock/