1

Téma: fab ne a ne otevřít

Dobrý večer,
lockpicking mě celkem zaujal jako sport a díky bohatému množství zámku co mám doma tak jsem si vyrobil obyčejného hooka a otevřel za sebou asi 2x obyčejnou vložku fab do 2 minut ( o pojistce jsem nevěděl big_smile )  jenže asi po 4 dnech zvládám pod 10 vteřin otevřít visací zámky ,stolní a zámky ze schránek. ale to už mě nebaví tak jsem se zase pustil do vložek a vyrobil si cvičnou ( nařezaná abych vyděl stavítka, a řezy končí cca 5mm pod dělící rovinou ) jenže jsem nějak zaražený - záhadně po hodině hraní vyhmatnu tak 1 stavítko a další jako bych je ani nezkoušel a to už 2 dny zkouším i na dalších 3 vložkách a i ty co máme na dveřích , dokonce zkouším měnit silu v napínáku - prostě i když tlačím málo nebo i tak, že pomalu zlomím napínák, tak ani pod dělicí rovinu stavítko nedostanu (prostě se nezaseknou ) - přitom žádné bezpečnostní prvky ( vložky jsou ty dole vpravo (poslední a předposlední ) ->http://www.oldrichkucera.cz/img/original/39/100_1668.jpg  )
používám half diamond a hooka ( více si na stolní brusce moc neudělám )

nějaké rady pro začátečníka ?

2

Re: fab ne a ne otevřít

Jestli jsi to nějak tím řezáním neuvolnil a stavítka se nemají jak pořádně chytit. Jde ta vložka otevřít z druhé strany?

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

3

Re: fab ne a ne otevřít

Ahoj, mám dva dotazy: 1. Proč se mi nedaří vyhmatáním otevřít vložku na obě strany? Otočení doleva jde lehce, avšak doprava se nedaří. 2. Prosím o vysvětlení proč se začíná při pickování od zadních stavítek.Chtěl bych tomu víc porozumnět. Díky za odpověď.

4

Re: fab ne a ne otevřít

Ahoj, prosím o radu..:) nejdrive jsem zkousel picknout samotnou fabku (pick gun,planzety)..vsechno v pohode..pak jsem zkusil tu samou,ale pro zmenu ve dverich.. jenze problem..picknul jsem,valec se otocil ale neotevrel jsem..porad zamceno..hral jsem si s tim a proste se to ani na nekolikaty pokus nepodarilo.. uz to nekdo zazil? ja to moc nechapu..jsem celkem na zacatku..diky smile

5

Re: fab ne a ne otevřít

A spojku sis zastrčil?

6

Re: fab ne a ne otevřít

tfuk napsal:

A spojku sis zastrčil?

napsal jsem do SZ..díky