1

Téma: Oživení fóra, aneb díky za přijetí, jsem staronováček v této zálibě

Jak se tak koukám tak tady už dlouho nikdo nepřidal žádný příspěvek. Což je škoda, můj názor je že i když tato zábava (koníček) je kontroverzní tak má své příznivce, a tím nemyslím zrovna lidi s nekalými úmysly. Jsem tu sice nový a žiju momentálně přes rok v Německu, ale byla by škoda aby jsme se nepodělili o nové zkušeností. co vy na to????

2

Re: Oživení fóra, aneb díky za přijetí, jsem staronováček v této zálibě

Máš vskutku pravdu. Je to tu poněkud mrtvé. Třeba tu ale stále chodí zaryti lockpickeři. Nebo ne?

3

Re: Oživení fóra, aneb díky za přijetí, jsem staronováček v této zálibě

Ano, to máš pravdu.

4

Re: Oživení fóra, aneb díky za přijetí, jsem staronováček v této zálibě

Vidím že aspoň jedna osoba zde komunikuje big_smile podělím se s tebou tedy o své mizivé schopnosti. První otevřený zámek byl zámek na kolo. Lehounce zkorodovaný a chodil pěkně. Měl 4 piny. Trvalo mi asi den s půl než jsem ho vlasovou pinetkou(napínakem) a narovnanym kroužkem od klíčů (hookem) otevřel. big_smile. Po té jsem si objednal dva hooky a jeden bok napínaku a s tím jsem párkrát pokořil klasický čínský visací zámek se 4mi piny. Bohužel jsem nikdy nepřišel u tohoto zámku na tzv. Binding order a tudíž veškeré mě úspěchy NY tomto zámku považuji za náhodu, nemluvě o tom že při neznalosti citu při práci s nástroji jsem klíčovou dírku tohoto zámku po několika pokusech rozevrel a zámek tím poškodil big_smile. Následně jsem si koupil další čínský zámek, ale nyní už s 5ti piny. Jeho cilindrem se mi podařilo po single pickingu otočit už několikrát, dokonce i vím které piny je třeba pickovat, v jakém pořadí jsem ještě nezjistil. To jsou mé dosavadní pokroky a poznatky při asi týdenním tréninku.

5

Re: Oživení fóra, aneb díky za přijetí, jsem staronováček v této zálibě

Tak musím doplnit info týkající se posledního zmiňovaného zámku s 5ti piny. Už znám i pořadí v jakém piny mačkat, tudíž už znám tzv. Binding order. Teď už mi otevřít zámek netrvá déle než 30 vteřin wink