1

Téma: Jen poslední stavítko

Čus. Setkali jste se už někdy s tím, že u zámku stačí zamáčknout jenom poslední stavítko? Ze 7 visacích zámků, co jsem pickl, to bylo u 5. Přitom vzor na klíči vypadá normálně.

"Člověk musí být debil, aby ho jiní neoznačovali za debila..."

2

Re: Jen poslední stavítko

Setkal jsem se s tím. Ale jelikož jsem to dělal diamondem, tak jsem zmáčkl trochu i to čtvrté a možná se dotkl i třetího. Pak to lehce cvaklo, projel jsem cestou ven zbývající stavítka a bylo. Ale že by šlo zamáčknout jen ten jeden, to se mi nezdá. Pokud tam tedy nebyly šílený vůle.

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

3

Re: Jen poslední stavítko

U horších zámků to tak často jde. A když ne, tak zkus jen tak ledabyle projet diamondem...

4 Naposledy upravil: Dr.DOX (18.10.2011 15:02:30)

Re: Jen poslední stavítko

Moren napsal:

Setkal jsem se s tím. Ale jelikož jsem to dělal diamondem, tak jsem zmáčkl trochu i to čtvrté a možná se dotkl i třetího. Pak to lehce cvaklo, projel jsem cestou ven zbývající stavítka a bylo. Ale že by šlo zamáčknout jen ten jeden, to se mi nezdá. Pokud tam tedy nebyly šílený vůle.

Právěže, tam strčím diamond, pak napínák zmáčknu poslední a otočí se to. A vůli mám normální, jako u vložek do dveří.
Taky to jde tak, že strčím diamond na poslední stavítko zmáčknu a otočím. Utopil jsem si mobil, tak to nemůžu natočit, ale podívám se, jestli to nepůjde přes webku

"Člověk musí být debil, aby ho jiní neoznačovali za debila..."

5

Re: Jen poslední stavítko

A co je to za zámek?

http://www.lockpicker.cz/download/logo.jpg

6 Naposledy upravil: Dr.DOX (19.10.2011 14:43:12)

Re: Jen poslední stavítko

Moren napsal:

A co je to za zámek?

Měl by to být Magg vodotěsný 40mm
pak to jde taky se zámkem, kde ne napsany Goldlake  a nějáky činsky znaky big_smile

"Člověk musí být debil, aby ho jiní neoznačovali za debila..."

7

Re: Jen poslední stavítko

a máme to tady.je to nějaký čínský šmejd.ty si jej kupoval?

8

Re: Jen poslední stavítko

Samozřejmě, že ne, ten goldlake byl na zábradlí na karlově mostě. Ale to jsou jenom ty dva co jdou otevřít jenom planžetou bez napínáku.

"Člověk musí být debil, aby ho jiní neoznačovali za debila..."