1 Naposledy upravil: oldřich (26.04.2015 22:23:57)

Téma: CEA NATY COCE FABÁCKÁ KODOVKA ZNOVU ZROZENÍ

AHOJ po dlouhé době se mě podařilo sehnat kodovku na fab klíče Koupil jsem ji v balíku několika strojů ale chudinka si musela vytrpět výcozí stav:
tn_IMG_9877ggg.jpg
řezat na ní autoklíče kopírovací frézou brrr ale vyměníme frézu  a čtecí palec seřídí se pa pojede jak za mada

2

Re: CEA NATY COCE FABÁCKÁ KODOVKA ZNOVU ZROZENÍ

nevím ale vkládat obrázky mi furt nejde tady je odkaz na fotky http://zeleznicniarcheologie.rajce.idne … G_9877.jpg

3

Re: CEA NATY COCE FABÁCKÁ KODOVKA ZNOVU ZROZENÍ

Hezký úlovek!

4

Re: CEA NATY COCE FABÁCKÁ KODOVKA ZNOVU ZROZENÍ

ani nebudu říkat co vše jsem získal
už je na světě první funkční klíč

5

Re: CEA NATY COCE FABÁCKÁ KODOVKA ZNOVU ZROZENÍ

A s jakou přesností?
Pokud vím, např. FAB předepisuje výšku klíče +0 -50 µm. Co jsem udělal zkušenost, tak zámečnické provozovny běžně probrušují o 100-150 µm. Vloni na podzim jsem začal chodit do jedné nově otevřené, měli novou digitálně řízenou frézu a ta dělala klíče ve 20 µm. Ale během pár měsíců ji tak vylágrovali, že poslední klíče co mi dělali už taky byly ujeté až o 150 µm, navíc nerovnoměrně.
Když chci pořádné klíče, tak si je musím nechat vyřezat o něco míň a dotáhnout to ručně pilníkem :-(

6

Re: CEA NATY COCE FABÁCKÁ KODOVKA ZNOVU ZROZENÍ

tak zrovna u mechanické frézy to ovlivnuje sílá jakou se tlačí  ale bežně se to řeže tak aby to fungovalo a fab sice předepisuje ale upřímne jsou radši když jsou horší klíče a kurvěj se vložky a oni dodají nové

7

Re: CEA NATY COCE FABÁCKÁ KODOVKA ZNOVU ZROZENÍ

Taky si myslím, že to probrušování je záměr

8

Re: CEA NATY COCE FABÁCKÁ KODOVKA ZNOVU ZROZENÍ

Je to kšeft :-)

9

Re: CEA NATY COCE FABÁCKÁ KODOVKA ZNOVU ZROZENÍ

Tak přeci jen se pochlubím za 30 tisíc jsem koupil kodovku + kopírku + stroj na dozičáky + čtečku čip klíčů trs 4000 panely a stojan na klíče spoustu odlitků a nějaké žel zboží frezky navíc a směs špičatých stavítek fab
ps stavítek je plný netříděný pytel takže kdyby někdo chtěl prodám část či vyměním

10

Re: CEA NATY COCE FABÁCKÁ KODOVKA ZNOVU ZROZENÍ

Nezbývá než tiše závidět :-)

11

Re: CEA NATY COCE FABÁCKÁ KODOVKA ZNOVU ZROZENÍ

Tak čas od času se zadaří ale té kodovcejsem fakt rád  je to začátek i konec zámečníkovi dílny )

12

Re: CEA NATY COCE FABÁCKÁ KODOVKA ZNOVU ZROZENÍ

jako bonus jsem v té směsi našel třeba gvarda do pokladniček
tn_IMG_9882.JPG

13

Re: CEA NATY COCE FABÁCKÁ KODOVKA ZNOVU ZROZENÍ

A nebude ti ta kopírka přebývat?

14

Re: CEA NATY COCE FABÁCKÁ KODOVKA ZNOVU ZROZENÍ

ee ta už má svoje místečko jisté  ted ješte sehnat levně stroj na dulkové klíče a přípravek na forda a rozjíždim biznis
)))

15 Naposledy upravil: tfuk (08.08.2015 18:30:19)

Re: CEA NATY COCE FABÁCKÁ KODOVKA ZNOVU ZROZENÍ

oldřich napsal:

Tak přeci jen se pochlubím...

Já taky - dneska jsem si přivezl tuhle kočičku :-)
4 polohy upínání, jemný posuv nosu v obou osách, HSS Co fréza...

http://i58.tinypic.com/ngvexh.jpg

16 Naposledy upravil: oldřich (08.08.2015 14:26:42)

Re: CEA NATY COCE FABÁCKÁ KODOVKA ZNOVU ZROZENÍ

http://forum.lockpicker.cz/userdata/old … M_4080.JPG

17

Re: CEA NATY COCE FABÁCKÁ KODOVKA ZNOVU ZROZENÍ

Renovace ukončena  sehnal jsem nový palec  vycídil protáhl stržené závity  na štolování . Jsem zjistil že předchozí majitel jí dal pěkně na prdel no co už je holka v pořádku seštolovaná a řeže